ID_01 Premium Prosty Stalowy - Kominek z montażem


7 620,00 zł
Ilość

Oferta kominka zawiera:

1. Wkład LAU stalowo- szamotowy. Spełnia wymogi EcoProjektu, pod rekuperację.

2. Stalowy podest pod wkład wykonany z profilu zamkniętego 40x20x2. Całość spawana technologią MAG i regulowana na śrubach M16, dzięki czemu możliwe jest dokładne wypoziomowanie pieca.

3. Podłączenie czerpni - powietrza z zewnątrz. Zainstalowanie przepustnicy manualnej z regulowanym cięgnem i wyprowadzenie na zabudowę (możliwość zamknięcia zimnego powietrza z zewnątrz).

4. Obwoluta wokół wkładu wykonana z włoskiego spieku kwarcowego firmy LAMINAM Blend Nero grubości 3,5 mm z półką dookoła wkładu około 7 cm (4 strony). Spiek kwarcowy mocowany na samonośnej konstrukcji spawanej metodą MAG z profili zamkniętych, zimno-giętych co gwarantuje najwyższą trwałość, stabilność całej formy kominka. Konstrukcja ta została przez naszą firmę opatentowana i otrzymała pierwszą nagrodę na targach związanych z nowościami kominkowymi w Monachium.

5. Kratki typu Luft- góra i dół.

6. Wykonanie pierwszej komory izolacyjnej z najwyższej jakości płyt krzemianowych Skamol Enclosure Board (wkład kominkowy + przewody dymowe) oraz wyprowadzenie gorącego powietrza na kratki.

7. Wykonanie drugiej komory z płyt GKF ognioodpornych.

8. Materiały do montażu (rury dymowe, kolano regulowane z wyczystką, zestaw przyłączeniowy do komina systemowego, ceramicznego ze sznurem uszczelniającym itp.) Uwzględnione są wszystkie materiały do montażu kominka przy stropie i ścianach betonowych (bez drewna), które są niezbędne do profesjonalnego zamontowania urządzenia grzewczego i jego prawidłowego funkcjonowania. Wszystkie materiały posiadają atesty, certyfikaty, spełniają wymogi Ecoprojektu. Dodatkowo do montażu płyt krzemianowych Skamol Enclosure Board, stosujemy materiały, które są dedykowane przez producenta takie jak kleje, impregnaty, kołki, wkręty. Nie stosujemy żadnych zamienników. 

9. Montaż pierwszy ustawienie całego zestawu wybranego przez klienta - wkład, obudowa (celem prezentacji klientowi) do akceptacji przed montażem właściwym. Prezentacja osobista w siedzibie firmy lub droga mailowa - zdjęcia.

10. Montaż drugi na budowie u klienta kończący się próbnym rozpalenie kominka i instrukcją obsługi.

11. Montaż na terenie Polski.

Specyficzne kody