Kominki wolnostojące stalowe – kozy z płaszczem wodnym

Szukasz wysokosprawnych i estetycznych kominków wolnostojących? Postaw na nasze produkty! Oferowane przez nas praktyczne kozy z płaszczem wodnym pozwalają na skuteczne ogrzewanie pomieszczeń oraz całych domów. Dobierz odpowiednią moc urządzenia do parametrów obsługiwanej przez niego przestrzeni. Nie wiesz, jak to zrobić? Jako specjaliści pomożemy Ci podjąć decyzję w kwestii wyboru idealnego kominka wolnostojącego! Stalowy czy żeliwny, czarny czy biały? Szeroki wybór, obok wysokiej jakości i atrakcyjnych cen, to nasza specjalność. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Podkategorie

Jest 275 produktów.

Pokazano 1-12 z 275 pozycji

Aktywne filtry

Kominki wolnostojące stalowe i żeliwne

Sprzedajemy wiele rodzajów pieców, które posiadają różne parametry pracy, wynikające m.in. z zastosowanego w nich materiału. Dlatego też oferujemy swoją pomoc w kwestii doboru odpowiedniego modelu do wymagań klienta. W naszym sklepie przede wszystkim rozróżniamy kominki wolnostojące na stalowe i żeliwne, ponieważ nieco inaczej oddają one ciepło do otoczenia. W przypadku tych pierwszych wygenerowana przez płomień energia termiczna niemalże natychmiast jest oddawana do otoczenia, jednakże po wypaleniu paliwa proces ten momentalnie zanika. Dlatego też kominki wolnostojące stalowe mają swoje zastosowanie w szczególności wtedy, gdy zależy klientowi na jak najszybszym ogrzaniu pomieszczenia. Sprawdzają się więc one np. w domkach letnich. Natomiast urządzenia żeliwne charakteryzują się dłuższym procesem oddawania wygenerowanej energii termicznej. Dzięki temu doskonale nadają się do domków zimowych, a także jako dodatkowe źródło ciepła podczas wyjątkowo mroźnych dni.

Praktyczne kozy z płaszczem wodnym

Oprócz klasycznego rozwiązania, w postaci technologii oddawania ciepła w formie promieniowania czy nadmuchu, proponujemy urządzenia grzewcze z płaszczem wodnym. Dzięki zastosowaniu wolnostojącej kozy z takim układem w prosty sposób można wesprzeć centralne ogrzewanie w czasie najzimniejszych dni albo zawsze wtedy, gdy pojawia się zwiększone zapotrzebowanie na ciepło. Jest to też doskonała opcja, gdy zależy nam na ogrzewaniu wody użytkowej. Z tego powodu piece z płaszczem wodnym stanowią popularny wybór wśród naszych klientów. Proponowane przez nas kominki są niezwykle estetyczne i występują w różnorodnych stylach, dzięki czemu każdy znajdzie urządzenie idealnie dopasowane do swojego gustu czy wystroju pomieszczenia. Szukasz łatwego w montażu źródła ciepła? Postaw na kominki wolnostojące – żeliwne bądź stalowe z naszego sklepu!