Nowoczesne kominki stalowe, narożne, żeliwne

Coraz częściej podstawowym elementem wyposażenia domu jest kominek, który oprócz funkcji typowo użytkowej stanowi również dekoracyjny element aranżacji wnętrz. Właściwie dobrany produkt będzie stanowił ozdobę każdego salonu. Dokonując zakupu urządzenia grzewczego, należy także pamiętać o parametrach technicznych, które powinny być dopasowane do rodzaju oraz wielkości budynku, tak aby zapewnić optymalne rozprowadzanie ciepła do wszystkich pomieszczeń. W sklepie oferujemy nowoczesne kominki domowe renomowanych producentów, które są dostępne w wielu modelach i cenach. W katalogu znajdziesz wyroby na gaz, drewno bądź pellet, wodne, powietrzne, do własnego montażu. Produkty są zróżnicowane pod względem kształtu (narożne, proste, tunelowe, pionowe), długości szyby, średnicy rur, rodzaju otwierania drzwiczek (klasyczne i w formie tzw. gilotyny do góry, dołu, na bok), mocy, kolorystyki.

Jest 771 produktów.

Pokazano 1-12 z 771 pozycji

Aktywne filtry

Żeliwne wkłady kominkowe – na drewno lub pellet

Szukasz wyjątkowego kominka? W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne modele narożne (prawe bądź lewe), które są niezwykle popularne wśród klientów. Oprócz takich rozwiązań można zdecydować się na wkłady dwustronne bądź inne, o nietypowym kształcie lub zabudowie. Proponujemy zarówno wkłady kominkowe stalowe, jak i żeliwne – oba dobrze sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa. Wkład do kominka tradycyjnego na drewno i na pellet, a może układ na gaz? Choć ostateczny wybór należy do Ciebie, z chęcią, jako zespół specjalistów, pomożemy Ci w trafnym wyborze kominka. Ceny nowoczesnych kominków z wkładem grzewczym zależą od jego rodzaju. To kominki z lub bez płaszcza wodnego, stalowe lub żeliwne, a także ze specjalnymi systemami, m.in. z gilotyną. Te wszystkie parametry, a także kwestia montażu mają bezpośredni wpływ na ostateczną cenę produktu.

Nasz sklep internetowy proponuje również zakup nowoczesnych kominków z pełnym zakresem usług montażowych. Cena obejmuje wówczas wykonanie komory izolacyjnej, ustawienie całego zestawu (wkładu, obudowy, zabudowy), próbne rozpalenie oraz instruktaż obsługi. Informacje o wszystkich rodzajach sprzedawanych klasycznych i narożnych piecykach można także bezpośrednio uzyskać w naszych firmowych salonach.