ID_05 PREMIUM Prawy – Kominek Z Montażem


9 812,00 zł
Ilość

Oferta kominka zawiera:

1. Wkład stalowo-szamotowy LAU, spełniający wymogi EcoProjektu, pod rekuperację.

2. Podłączenie czerpni (powietrza z zewnątrz) za pomocą dolotu przy wkładzie, na sztywno, z regulacją przy drzwiczkach.

3. Stalowy podest pod wkład wykonany z profilu zamkniętego 40x20x2. Całość spawana technologią MAG i regulowana na śrubach M16, dzięki czemu możliwe jest dokładne wypoziomowanie pieca.

4. Obwoluta wokół wkładu wykonana z włoskiego spieku kwarcowego firmy LAMINAM Blend Nero o grubości 3,5 mm z półką dookoła wkład około 7 cm (6 stron). Spiek kwarcowy mocowany do samonośnej konstrukcji, spawanej metodą MAG z profili zamkniętych, zimno-giętych, co gwarantuje najwyższą trwałość, stabilność całej formy kominka.

5. Kratki typu Luft narożne, 2 sztuki.

6. Obudowa w technologii Skamol Enclosure Board. Do montażu płyt stosujemy materiały, które są dedykowane przez producenta firmę Varmsen, takie jak kleje, impregnaty, kołki, wkręty. Nie stosujemy żadnych zamienników.

7. Materiały do montażu, w tym rury dymowe, kolano regulowane z wyczystką, zestaw przyłączeniowy do komina systemowego ceramicznego ze sznurem uszczelniającym, itp. Uwzględnione są wszystkie materiały niezbędne do profesjonalnego zamontowania urządzenia grzewczego i jego prawidłowego funkcjonowania przy stropie i ścianach betonowych (bez drewna). Wszystkie materiały posiadają atesty, certyfikaty i spełniają wymogi Ecoprojektu.

8. Montaż na budowie u klienta kończący się próbnym rozpaleniem kominka i instrukcją obsługi.

9. Montaż na terenie Polski.
Specyficzne kody