ID 13 - STMA 59x43.S – Kominek z montażem


13 620,00 zł
  1. Wkład HITZE STMA 59x43.S Spełnia wymogi EcoProjektu.
  2. Stalowy podest pod wkład wykonany z profila zamkniętego 40x20x2. Całość spawana technologią MAG i regulowana na śrubach M16, dzięki czemu możliwe jest dokładne wypoziomowanie pieca.
  3. Obudowa w formie angielskiego portalu o pięknie zachowanych proporcjach. Wykonana z eleganckiego, błyszczącego, włoskiego spieku kwarcowego firmy LAMINAM Collection Bianco Assoluto (biały), Blend Nero (antracyt) z półką dookoła wkładu ok. 7 cm (4 strony) łączenia narożników na 45 stopni w wersji ekskluzywnej (całość tworzy monolityczny element bez widocznych łączeń i faz). Spiek kwarcowy mocowany na samonośnej konstrukcji spawanej metodą MAG z profili zamkniętych zimnogiętych, co gwarantuje najwyższą trwałość i stabilność całej formy kominka.
  4. Wykonanie pierwszej komory izolacyjnej (wkład kominkowy + przewody dymowe) oraz wyprowadzenie gorącego powietrza na kratki z wełny ognioodpornej.
  5. Materiały przy montażu symetrycznym względem otworu dymowego komina (rury dymowe, kolano regulowane z wyczystką, kratki typu standard, zestaw przyłączeniowy do komina systemowego itp) Uwzględnione są wszystkie materiały, które są niezbędne do profesjonalnego zamontowania urządzenia grzewczego i jego prawidłowego funkcjonowania.
  6. Montaż pierwszy ustawienie całego zestawu- wkład, obudowa, komory, zabudowa (celem prezentacji klientowi) do akceptacji przed montażem właściwym. Prezentacja osobista w siedzibie firmy lub droga mailowa- zdjęcia.
  7. Montaż drugi na budowie u klienta kończący się próbnym rozpalenie kominka i instrukcją obsługi (do gipsowania i malowania przez klienta).
  8. Transport na terenie Bydgoszczy gratis, inne lokalizacje kalkulujemy indywidualnie.
  • Faktura i gwarancja na wkład z montażem

OPCJE DODATKOWE:
- Kratka LUFT 2 szt. 800x90- 278 zł
- Wykończenie płyt GKF - 95 zł/ m2 (+ dojazd)
- Malowanie - 20 zł/ m2 (+dojazd)
- Izolacja 1 komory z płyt krzemianowo - wapniowych SkamoEnclosure Board - 597 zł
- Podłączenie czerpni, zainstalowanie przepustnicy manualnej z regulowanym cięgnem na przejściu dolot-czerpnia (możliwość zamykania zimnego powietrza z zewnątrz) + 293 zł

Specyficzne kody