ID_11 Kominek z montażem


9 500,00 zł
Ilość

Oferta kominka zawiera:

1. Wkład kominkowy HITZE ALBERO AL9S.V-D. Spełnia wymogi EcoProjektu.

2. Stalowy podest pod wkład wykonany z profilu zamkniętego 40x20x2. Całość spawana technologią MAG i regulowana na śrubach M16 dzięki czemu możliwe jest dokładne wypoziomowane pieca.

3. Podłączenie czerpni - powietrza z zewnątrz. Zainstalowanie przepustnicy manualnej z regulowanym cięgnem i wyprowadzenie na zabudowę (możliwość zamknięcia zimnego powietrza z zewnątrz).

4. Maskownica ozdobna fabryczna.

5. Wykonanie pierwszej komory izolacyjnej z najwyższej jakości płyt krzemianowych Skamol Enclosure Board (wkład kominkowy + przewody dymowe) oraz wyprowadzenie gorącego powietrza na kratki.

6.Materiały do montażu (rury dymowe, kolana regulowane z rewizją, kratki typu standard, zestaw przyłączeniowy do komina systemowego, ceramicznego ze sznurem uszczelniającym itp.) Uwzględnione są wszystkie materiały do montażu kominka przy stropie i ścianach betonowych (bez drewna), które są niezbędne do profesjonalnego zamontowania urządzenia grzewczego i jego prawidłowego funkcjonowania. Wszystkie materiały posiadają atesty, certyfikaty, spełniają wymogi Ecoprojektu. Dodatkowo do montażu płyt krzemianowych Skamol Enclosure Board, stosujemy materiały, które są dedykowane przez producenta takie jak kleje, impregnaty, kołki, wkręty, i inne. Nie stosujemy żadnych zamienników.

7. Montaż pierwszy ustawienie całego zestawu wybranego przez klienta - wkład, obudowa (celem prezentacji klientowi) do akceptacji przed montażem właściwym. Prezentacja osobista w siedzibie firmy lub droga mailowa - zdjęcia.

8. Montaż drugi na budowie u klienta kończący się próbnym rozpalenie kominka i instrukcją obsługi.

9. Montaż na terenie Polski.
Specyficzne kody