ID_06 Standard lewy - Kominek z montażem


9 895,00 zł
Ilość

Dostawa
  • Odbiór osobisty: darmowa.
  • Kurier: 25 zł.
  • Kurier (pobranie): 30 zł.

Aby dowiedzieć się, ile kosztuje montaż kominka w Twojej miejscowości, napisz do nas na: skleplau@kominki.pl

Oferta kominka zawiera:

1. Wkład kominkowy LAU EKO-10 lewy. Spełnia wymogi EcoProjektu.

2. Stalowy podest pod wkład wykonany z profilu zamkniętego 40x20x2. Całość spawana technologią MAG i regulowana na śrubach M16 dzięki czemu możliwe jest dokładne wypoziomowane pieca.

3. Podłączenie czerpni - powietrza z zewnątrz. Zainstalowanie przepustnicy manualnej z regulowanym cięgnem i wyprowadzenie na zabudowę (możliwość zamknięcia zimnego powietrza z zewnątrz).

4. Obwoluta wokół wkładu wykonana z włoskiego spieku kwarcowego firmy LAMINAM Blend Nero grubości 3,5 mm z półką dookoła wkładu około 7 cm (6 stron) i ramą 10 cm łączenie półki poziomej z pionowym obramowaniem 45 stopni w wersji ekskluzywnej (całość tworzy monolityczny element bez widocznych łączeń i faz). Spiek kwarcowy mocowany na samonośnej konstrukcji spawanej metodą MAG z profili zamkniętych, zimno-giętych co gwarantuje najwyższą trwałość, stabilność całej formy kominka. Konstrukcja ta została przez naszą firmę opatentowana i otrzymała pierwszą nagrodę na targach związanych z nowościami kominkowymi w Monachium.

5. Kratki typu Luft narożne 2 szt.

6. Wykonanie pierwszej komory izolacyjnej z najwyższej jakości płyt krzemianowych Skamol Enclosure Board (wkład kominkowy + przewody dymowe) oraz wyprowadzenie gorącego powietrza na kratki. Do montażu płyt krzemianowych Skamol Enclosure Board, stosujemy materiały dedykowane przez producenta takie jak kleje, impregnaty, kołki, wkręty, i inne. Nie stosujemy żadnych zamienników. 

7. Wykonanie drugiej komory z płyt GKF ognioodpornych.

8. Materiały do montażu (rury dymowe, kolana regulowane z rewizją, zestaw przyłączeniowy do komina systemowego, ceramicznego ze sznurem uszczelniającym itp.) Uwzględnione są wszystkie materiały do montażu kominka przy stropie i ścianach betonowych (bez drewna), które są niezbędne do profesjonalnego zamontowania urządzenia grzewczego i jego prawidłowego funkcjonowania. Wszystkie materiały posiadają atesty, certyfikaty, spełniają wymogi Ecoprojektu. 

9. Montaż pierwszy ustawienie całego zestawu wybranego przez klienta - wkład, obudowa (celem prezentacji klientowi) do akceptacji przed montażem właściwym. Prezentacja osobista w siedzibie firmy lub droga mailowa - zdjęcia.

10. Montaż drugi na budowie u klienta kończący się próbnym rozpalenie kominka i instrukcją obsługi.

11. Montaż na terenie Polski.
Specyficzne kody