ID_05 PREMIUM Lewy stalowy– Kominek Z Montażem


9 812,00 zł
Ilość

Dostawa
  • Odbiór osobisty: darmowa.
  • Kurier: 25 zł.
  • Kurier (pobranie): 30 zł.

Aby dowiedzieć się, ile kosztuje montaż kominka w Twojej miejscowości, napisz do nas na: skleplau@kominki.pl

Oferta kominka zawiera:

1. Wkład Hitze STMA 54x39L Spełnia wymogi EcoProjektu, pod rekuperację.

2. Podłączenie czerpni (powietrza z zewnątrz) za pomocą dolotu przy wkładzie, na sztywno, z regulacją przy drzwiczkach.

3. Stalowy podest pod wkład wykonany z profilu zamkniętego 40x20x2. Całość spawana technologią MAG i regulowana na śrubach M16, dzięki czemu możliwe jest dokładne wypoziomowanie pieca.

4. Obwoluta wokół wkładu wykonana z włoskiego spieku kwarcowego firmy LAMINAM Blend Nero o grubości 3,5 mm z półką dookoła wkład około 7 cm (6 stron). Spiek kwarcowy mocowany do samonośnej konstrukcji, spawanej metodą MAG z profili zamkniętych, zimno-giętych, co gwarantuje najwyższą trwałość, stabilność całej formy kominka.

5. Kratki typu Luft narożne 2 szt.

6. Obudowa w technologii Skamol Enclosure Board. Do montażu płyty stosujemy materiały, które są dedykowane przez producenta firmę Varmsen takie jak kleje, impregnaty, kołki, wkręty. Nie stosujemy żadnych zamienników.

7. Materiały do montażu (rury dymowe, kolano regulowane z wyczystką, zestaw przyłączeniowy do komina systemowego, ceramicznego ze sznurem uszczelniającym itp.) Uwzględnione są wszystkie materiały do montażu kominka przy stropie i ścianach betonowych (bez drewna), które są niezbędne do profesjonalnego zamontowania urządzenia grzewczego i jego prawidłowego funkcjonowania. Wszystkie materiały posiadają atesty, certyfikaty, spełniają wymogi Ecoprojektu.

8. Montaż na budowie u klienta kończący się próbnym rozpaleniem kominka i instrukcją obsługi.

9. Montaż na terenie Polski.
Specyficzne kody