ID_05 Standard lewy żeliwny + konstrukcja spawana - Kominek z montażem


8 983,00 zł
Ilość

Oferta kominka zawiera:

1. Wkład kominkowy LAU EKO-10 lewy + dolot zimnego powietrz. Spełnia wymogi EcoProjektu.

2. Stalowy podest pod wkład wykonany z profilu zamkniętego 40x20x2. Całość spawana technologią MAG i regulowana na śrubach M16, dzięki czemu możliwe jest dokładne wypoziomowanie pieca oraz zapewnienie odpowiedniej cyrkulacji powietrza w komorze zabudowy kominka.

3. Podłączenie czerpni - powietrza z zewnątrz. Zainstalowanie przepustnicy manualnej z regulowanym cięgnem i wyprowadzenie na zabudowę (możliwość zamknięcia zimnego powietrza z zewnątrz).

4. Obwoluta wokół wkładu wykonana z włoskiego spieku kwarcowego firmy LAMINAM Blend Nero grubości 3,5 mm z półką dookoła wkładu około 7 cm (6 stron). Spiek kwarcowy mocowany na samonośnej konstrukcji spawanej metodą MAG z profili zamkniętych, zimno-giętych co gwarantuje najwyższą trwałość, stabilność całej formy kominka. Konstrukcja ta została przez naszą firmę opatentowana i otrzymała pierwszą nagrodę na targach związanych z nowościami kominkowymi w Monachium.

6. Kratki typu Luft narożne 2 szt.

7. Wykonanie pierwszej komory izolacyjnej z najwyższej jakości płyt krzemianowych Skamol Enclosure Board (wkład kominkowy + przewody dymowe) oraz wyprowadzenie gorącego powietrza na kratki. Do montażu płyt krzemianowych Skamol Enclosure Board, stosujemy materiały dedykowane przez producenta takie jak kleje, impregnaty, kołki, wkręty, i inne. Nie stosujemy żadnych zamienników.

8. Wykonanie drugiej komory z płyt GKF ognioodpornych.

9. Materiały do montażu (rury dymowe, kolana regulowane z rewizją, zestaw przyłączeniowy do komina systemowego, ceramicznego ze sznurem uszczelniającym itp.) Uwzględnione są wszystkie materiały do montażu kominka przy stropie i ścianach betonowych (bez drewna), które są niezbędne do profesjonalnego zamontowania urządzenia grzewczego i jego prawidłowego funkcjonowania. Wszystkie materiały posiadają atesty, certyfikaty, spełniają wymogi Ecoprojektu.

10. Montaż pierwszy ustawienie całego zestawu wybranego przez klienta - wkład, obudowa (celem prezentacji klientowi) do akceptacji przed montażem właściwym. Prezentacja osobista w siedzibie firmy lub droga mailowa - zdjęcia.

11. Montaż drugi na budowie u klienta kończący się próbnym rozpalenie kominka i instrukcją obsługi.

12. Montaż na terenie Polski.
Specyficzne kody