ID_03 Standard Kominek z montażem


7 790,00 zł
Ilość

Dostawa
  • Odbiór osobisty: darmowa.
  • Kurier: 25 zł.
  • Kurier (pobranie): 30 zł.

Aby dowiedzieć się, ile kosztuje montaż kominka w Twojej miejscowości, napisz do nas na: skleplau@kominki.pl

Oferta kominka zawiera:

1. Wkład kominkowy LAU EKO-12N. Spełnia wymogi EcoProjektu

2. Stalowy podest pod wkład wykonany z profilu zamkniętego 40x20x2. Całość spawana technologią MAG i regulowana na śrubach M16, dzięki czemu możliwe jest dokładne wypoziomowanie pieca.

3. Podłączenie czerpni - powietrza z zewnątrz. Zainstalowanie przepustnicy manualnej z regulowanym cięgnem i wyprowadzenie na zabudowę (możliwość zamknięcia zimnego powietrza z zewnątrz).

4. Obwoluta wykonana z włoskiego spieku kwarcowego firmy LAMINAM Blend Nero z półką dookoła wkładu ok. 7 cm (4 strony) i ramą 10 cm łączenie półki poziomej z pionowym obramowaniem 45 stopni w wersji ekskluzywnej (całość tworzy monolityczny element bez widocznych łączeń i faz). Spiek kwarcowy mocowany na samonośnej konstrukcji spawanej metodą MAG z profili zamkniętych zimnogiętych, co gwarantuje najwyższą trwałość i stabilność całej formy kominka. Konstrukcja ta została przez naszą firmę opatentowana i otrzymała pierwszą nagrodę na targach związanych z nowościami kominkowymi w Monachium.

5. Kratki typu Luft- góra i dół.

6. Wykonanie pierwszej komory izolacyjnej z najwyższej jakości płyt krzemianowych Skamol Enclosure Board (wkład kominkowy + przewody dymowe) oraz wyprowadzenie gorącego powietrza na kratki.

7. Materiały przy montażu symetrycznym względem otworu dymowego komina (rury dymowe, kolano regulowane z wyczystką, zestaw przyłączeniowy do komina systemowego itp.) Uwzględnione są wszystkie materiały, które są niezbędne do profesjonalnego zamontowania urządzenia grzewczego i jego prawidłowego funkcjonowania.

8. Montaż pierwszy ustawienie całego zestawu- wkład, obudowa, komory, zabudowa (celem prezentacji klientowi) do akceptacji przed montażem właściwym. Prezentacja osobista w siedzibie firmy lub droga mailowa- zdjęcia.

9. Montaż drugi na budowie u klienta kończący się próbnym rozpalenie kominka i instrukcją obsługi (do gipsowania i malowania przez klienta).

10. Montaż na terenie Polski.
Specyficzne kody