ID_02 Standard Prosty Stalowy - Kominek z montażem


7 180,00 zł
Ilość

Dostawa
  • Odbiór osobisty: darmowa.
  • Kurier: 25 zł.
  • Kurier (pobranie): 30 zł.

Aby dowiedzieć się, ile kosztuje montaż kominka w Twojej miejscowości, napisz do nas na: skleplau@kominki.pl

Oferta kominka zawiera:

1. Wkład kominkowy stalowo-szamotowy LAU. Spełnia wymogi EcoProjektu.

2. Stalowy podest pod wkład wykonany z profilu zamkniętego 40x20x2. Całość spawana technologią MAG i regulowana na śrubach M16, dzięki czemu możliwe jest dokładne wypoziomowanie pieca.

3. Podłączenie czerpni - powietrza z zewnątrz. Zainstalowanie przepustnicy manualnej z regulowanym cięgnem i wyprowadzenie na zabudowę (możliwość zamknięcia zimnego powietrza z zewnątrz).

4. Blenda fabryczna M03 (maskownica stalowa).

5. Kratki typu Luft- góra i dół.

6. Obudowa w technologii SkamoEnclosure Board. Do montażu płyt krzemianowych Skamol Enclosure Board, stosujemy materiały, które są dedykowane przez producenta firmę Varmsen takie jak kleje, impregnaty, kołki, wkręty. Nie stosujemy żadnych zamienników.

7. Materiały przy montażu symetrycznym względem otworu dymowego komina (rury dymowe, kolano regulowane z wyczystką, zestaw przyłączeniowy do komina systemowego itp.) Uwzględnione są wszystkie materiały, które są niezbędne do profesjonalnego zamontowania urządzenia grzewczego i jego prawidłowego funkcjonowania.

8. Montaż pierwszy ustawienie całego zestawu- wkład, obudowa, komory, zabudowa (celem prezentacji klientowi) do akceptacji przed montażem właściwym. Prezentacja osobista w siedzibie firmy lub droga mailowa- zdjęcia.

9. Montaż drugi na budowie u klienta kończący się próbnym rozpalenie kominka i instrukcją obsługi (do gipsowania i malowania przez klienta).

10. Montaż na terenie Polski.
Specyficzne kody