Mieszkają Państwo w Bydgoszczy i planują zamówić spieki kwarcowe? W mieście tym znajduje się filia naszej firmy Kominki Lau oferującej m.in. kominki z montażem lub do samodzielnej instalacji, piece na pellet, oraz akcesoria stosowane w urządzeniach grzewczych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy - mamy wiele wytrzymałych i wyjątkowo odpornych na uszkodzenia mechaniczne spieków kwarcowych, które są stosowane w wykończeniach nowoczesnych domów i mieszkań. Stanowią doskonałą alternatywę dla granitu, marmuru czy konglomeratu. Płyty wykonane z tego surowca często wykorzystywane są w projektach realizowanych przez doświadczonych architektów wnętrz. Jest wiele możliwości ich zastosowania - wykonuje się z nich m.in. blaty kuchenne oraz pokrycia podłogowe, pasujące do mebli wykonanych w różnej stylistyce.

Wiele osób marzy o tym, by w łazience, kuchni lub korytarzu swojego domu użyć kamiennych materiałów do pokrycia powierzchni podłóg, ścian bądź mebli. Dzięki nim każde pomieszczenie wygląda niebanalnie - stylowo i elegancko. Stosowanie grubych płyt wykonanych np. z granitu wiąże się jednak z koniecznością zbudowania dodatkowej, zajmującej sporo miejsca konstrukcji podtrzymującej. Aby tego uniknąć, warto wykorzystać produkty z portfolio naszej firmy takie jak spieki kwarcowe. Ogromnym atutem tego rozwiązania jest niewielka masa materiału, dzięki czemu może być wykorzystany np. jako blat kuchenny, wykończenie mebli pod zabudowę kominka, a nawet elewacja budynku. Zrobione z niego elementy są zarówno praktyczne, jak i niezwykle wytrzymałe. Odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie np. środków chemicznych są łatwe w czyszczeniu, przez co wykonane z nich blaty sprawdzają się doskonale w wielu sytuacjach.

blat kuchenny, spieki kwarcowe BydgoszczBlat do kuchni Bydgoszczblaty kuchenne - sklep w Bydgoszczy

Spieki idealne na blaty kuchenne

W naszej firmie Kominki Lau proponujemy produkty cenionej marki Laminam. Idealnie płaskie wielkoformatowe płyty dostępne są w rozmiarach dostosowanych do potrzeb klienta, który ceni jakość i odporność. Ich maksymalne wymiary mogą wynosić 300 x 100 mm, przy grubości do 3 mm. W ofercie znajdą Państwo płytę w wielu ciekawych wariantach kolorystycznych. Ponadto blaty, podłoga czy też zabudowa kominka wykonane z tego materiału doskonale wkomponują się w wystrój pomieszczenia, niezależnie od stylu, w jakim zostało urządzone.