Nasza firma działa na rynku od wielu lat, a podstawa oferty, czyli wysokiej klasy kominki, dedykowana jest wielu miastom w województwie wielkopolskim i kujawsko-pomorskim, obejmując między innymi Włocławek. Kominek to rozwiązanie aranżacyjne, które przede wszystkim dostarcza ciepła. Jednak czyni to w taki sposób, który nie tylko podnosi temperaturę wewnątrz pomieszczenia, ale również panujący w nim nastrój. Jest to niezastąpiony element wykończenia zarówno modernistycznych, jak i klasycznych wnętrz.

Oferta kominków we Włocławku

W związku z niesłabnącym zapotrzebowaniem przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę kominków dla Włocławka. Obejmuje ona modele o zróżnicowanych parametrach, wzornictwie i typie wykończenia, ale ich elementem wspólnym jest innowacyjne podejście projektowe, które angażuje najwyższej jakości materiały oraz autorskie rozwiązania techniczne. Satysfakcjonujący wybór nie ogranicza się jedynie do tego popularnego źródła ciepła. W katalogu znajdziecie również piece, wkłady, bikominki, piecyki gazowe, na pellet, szeroką gamę akcesoriów, a także wyjątkową propozycję z dziedziny wykończeniowo-dekoracyjnej, czyli imponujące spieki kwarcowe.

Kominki Lau pod zamówienie Włocławek

Nasze kominki, które dystrybuujemy również na Włocławek, to nie tylko modele gotowe do odbioru pod wyznaczonym adresem. Filozofia Lau to dostarczanie kominków idealnie dopasowanych do danego obiektu i z takiej usługi możecie skorzystać także na terenie Włocławka. Przygotowanie odpowiedniego projektu wymaga wcześniejszego ustalenia głównych czynników, które będą miały wpływ na bilans cieplny i ogólną satysfakcję z użytkowania. Nasi specjaliści ustalają przede wszystkim stopień zapotrzebowania na ciepło, rodzaj posiadanego komina i zastosowanej izolacji oraz miejsce wylotów kominowych. Na podstawie tych informacji opracowywany jest dedykowany projekt, następnie transportowany i montowany w miejscu docelowym przez fachowców zatrudnionych przez firmę. Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się profesjonalnie wykonanym i zamontowanym kominkiem bez potrzeby angażowana firm trzecich.