Jako niezwykle uniwersalne urządzenia grzewcze o dużych walorach estetycznych, kominki niezmiennie cieszą się popularnością. Uwzględnienie ich w aranżacji wnętrz umożliwia wykreowanie przyjemnej, domowej atmosfery, która przyciąga i zbliża do siebie domowników. Przyjemne ciepło, tańczące światło płomieni – kominek to element wyposażenia, który zimą jest po prostu niezastąpiony. Nasi Klienci poszukują instalacji kominkowych utrzymanych w różnych stylistykach. Wszystkie łączy jakość, którą jako dystrybutorzy stawiamy na pierwszym miejscu. Mieszkasz w Rawie Mazowieckiej? To jedna z miejscowości, na której terenie oferujemy profesjonalny montaż w cenie urządzenia.

Kominki z montażem

Oferta przewidziana jest szczególnie dla Klientów, którzy szukają kompleksowej obsługi. Wychodzimy naprzeciw ich potrzebom, proponując asystę na każdym etapie współpracy – od doboru kominka, przez jego przygotowanie, aż po późniejsze użytkowanie. Nasi pracownicy chętnie pomogą Ci w rozwianiu ewentualnych wątpliwości dotyczących parametrów paleniska czy wyboru odpowiedniego pomieszczenia. Przed dokonaniem montażu, możecie wspólnie przeanalizować wybraną lokalizację dla instalacji oraz wyniki bilansu cieplnego. Dzięki temu współpraca z naszą firmą to gwarancja satysfakcjonującego efektu. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów, którzy dysponują szeroką wiedzą z zakresu urządzeń grzewczych. Działamy w całej Polsce, w tym w Rawie Mazowieckiej.

Wyjątkowa oferta

Chcąc dostarczyć Klientom jak najszerszy przekrój oferowanych produktów, dystrybuujemy nie tylko różne modele kominków, ale również poszczególne części instalacji. Wśród modeli dostępnych w naszym asortymencie są zarówno wolnostojące kominki, jak i instalacje w formie obudowy ściennej, oraz inne warianty. Dodatkowo można znaleźć także urządzenia zasilane gazem i piecyki na pellet. Wszystkie dystrybuowane przez nas sprzęty są opatrzone gwarancją. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.