Dobrze dobrany kominek nadaje wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Walory estetyczne to podstawowa przyczyna wyboru tego źródła ogrzewania. W ostatnich latach można zaobserwować zdecydowany wzrost zainteresowania kominkami. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, oferujemy szeroki przekrój zróżnicowanych stylistycznie modeli, które staną się ozdobą każdego wnętrza. Swoje usługi proponujemy między innymi w Płońsku, gdzie możemy pochwalić się wieloma udanymi realizacjami i pozytywnymi opiniami.

Kominki z montażem – Płońsk

Oferowane przez nas wysokiej jakości kominki reprezentują różne style, dzięki czemu łatwo można dobrać je do istniejącej aranżacji w salonie. Dostarczamy modele o tradycyjnym, a nawet rustykalnym charakterze, ale również te o bardziej nowoczesnym designie. Pozostajemy do dyspozycji Klienta na każdym etapie transakcji. Dzięki temu kominek może zostać odpowiednio dopasowany do wielkości danego pomieszczenia, jak również do systemów izolacji i wentylacji w danym budynku. Przed przystąpieniem do instalacji nasi pracownicy ustalają także parametry związane z bilansem cieplnym, by zagwarantować trafność i bezproblemowość zakupu.

Zapraszamy do kontaktu

Nasza firma realizuje usługi w Płońsku, od lat montując kominki zamawiane przez Klientów. Otrzymujesz kompleksową obsługę na każdym etapie – od zakupu, przez montaż, po czas użytkowania. Interesują Cię inne rozwiązania grzewcze? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która uwzględnia między innymi piece i piecyki na pellet oraz gaz. Oferujemy zarówno urządzenia wolnostojące, jak i te dostępne w formie obudowy ściennej. Masz wątpliwości co do właściwego doboru piecyka lub kominka? Zapraszamy do kontaktu. Pomożemy Ci wybrać właściwy produkt i doradzimy w kwestii montażu, a także kompleksowo go przeprowadzimy.