Jako idealne wykończenie każdego salonu, kominki są często poszukiwanym elementem wyposażenia wśród właścicieli domów i mieszkań. Zależy im zwłaszcza na atmosferze, jaką zapewnia takie rozwiązanie grzewcze. Korzystając z usług naszej firmy, zaopatrzysz się w wysokiej jakości, bezpieczny kominek, który można bez trudu wpasować w najróżniejsze aranżacje – od klasycznych po nowoczesne. Swoje usługi świadczymy między innymi w Płocku.

Kominki Płock

Nasza firma oferuje klientom nowoczesne rozwiązania cieplne, w tym kominki, które zostały wykończone w najwyższym standardzie. Wsparcie dla Klienta nie kończy się na montażu, którym zajmujemy się również na terenie Płocka. Towarzyszymy Klientom na każdym etapie podejmowania decyzji, dbając o to, by wybrany przez nich produkt był kompatybilny z budynkiem, jego układem izolacji i istniejącymi systemami grzewczymi. Niejednokrotnie zapewnia on także alternatywne źródło ogrzewania, co jest nie do przecenienia w przypadku awarii podstawowego, c.o. Nasi pracownicy mają dużą wiedzę w zakresie instalacji kominków, zdobywaną przez lata. Dbamy o to, aby Klienci mogli skonsultować z nami ewentualne wątpliwości, w związku z czym pozostajemy z nimi w kontakcie na każdym etapie inwestycji, od zakupu, przez przygotowanie do użytku, po obsługę posprzedażową.

Co możemy Państwu zaoferować?

Oprócz Warszawy Płock stanowi jeden z ważniejszych i większych ośrodków miejskich Mazowsza. W związku z rosnącym zainteresowaniem kominkami z montażem nasza firma oferuje swoje usługi na terenie całego miasta, przeprowadzając instalację zamówionych kominków. Zapraszamy również do zapoznania się z innymi kategoriami produktów, które mamy w ofercie – od piecyków na pellet, po urządzenia grzewcze zasilane gazem. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się z nami skontaktować!