Wielu właścicieli domów i mieszkań marzy o posiadaniu kominka. To element, który nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru, zwłaszcza jeśli jest wizualnie dopasowany do aranżacji. Jednocześnie gwarantuje domownikom przyjemne ciepło i atmosferę, zachęcającą do wspólnego spędzania czasu. Nasza firma dystrybuuje wysokiej jakości kominki wykonane w różnych stylistykach – od rustykalnych po nowoczesne. Dzięki szerokiemu przekrojowi oferowanych produktów jesteśmy w stanie zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Oprócz dystrybucji palenisk zajmujemy się również ich montażem, między innymi w Pułtusku. Dbamy o to, by Klient był zadowolony ze współpracy na każdym jej etapie.

Kominki z montażem

Misją firmy jest kompleksowa obsługa w zakresie sprzedaży i instalacji kominków. Nasza praca jest również pasją, co doceniają Klienci z całej Polski. Gwarantujemy asystę na każdym etapie transakcji, od doboru konkretnego produktu, przez analizę parametrów związanych z bilansem cieplnym i układem izolacji, po inne czynniki, które determinują możliwości montażowe. Wszyscy zatrudniani pracownicy są ekspertami z doświadczeniem, którzy doskonale wiedzą, jak zamontować kominek w taki sposób, aby służył przez lata. Jesteśmy do dyspozycji Klienta również po finalizacji montażu, udzielając odpowiedzi na ewentualne pytania.

Czy warto skorzystać z usług naszej firmy?

Bardzo dużą bazę klientów mamy w Pułtusku. Dostarczamy im najlepsze tradycyjne systemy ogrzewania, ale również części składowe. Z naszych usług korzystają także osoby mające już w domu instalację kominkową i potrzebujące substytutu dla istniejących elementów lub chcące rozbudować swój kominek. Oferujemy także alternatywne rozwiązania cieplne. W asortymencie firmy znalazły się różne urządzenia grzewcze na gaz i pellet, które łatwo domontować do istniejącej instalacji.