Nasze usługi świadczone między innymi dla mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego są związane ze sprzedażą i montażem kominków, które stanowią atrakcyjne wyposażenie zarówno w nowych, jak i remontowanych domach. Możesz mieć stuprocentową pewność, że Twoje potrzeby i marzenia zostaną potraktowane priorytetowo i indywidualnie. Wiemy bowiem, że każdy ma inne wyobrażenia, jak powinny wyglądać kominki i w jaki sposób wkomponować je w aranżację wnętrza.

Nasze wsparcie jest kompleksowe, a więc udzielane na każdym etapie inwestycji, od wstępnych konsultacji, do pierwszego, wspólnego rozpalenia płomieni. Niezależnie od tego, w jakim stylu jest budowany lub remontowany Twój dom, u nas znajdziesz produkty, akcesoria i serwis dopasowane do specyfiki projektu.

Kominki Lau w Piotrkowie Trybunalskim

Firma Kominki Lau dzięki niemal 40-letniemu doświadczeniu i szerokiemu asortymentowi wyróżnia się na krajowym rynku, dlatego spod Bydgoszczy nasi specjaliści docierają w różne strony kraju. Każda realizacja zaczyna się od analizy potrzeb klienta. Istotne jest poznanie parametrów danego obiektu, między innymi pod kątem:

  • wentylacji i izolacji,

  • zapotrzebowania energetycznego,

  • układu pomieszczeń,

  • kominów.

Gdy wiadomo już, jakie rozwiązania wchodzą w grę, nie pozostaje nic innego jak wybrać estetyczny i funkcjonalny model i wkomponować go w wybranym miejscu, na przykład salonie, jadalni czy gabinecie.

Piotrków Trybunalskikominki, biokominki, wkłady

Dostarczamy produkty i podzespoły niezbędne do wykonania i użytkowania kominków, między innymi obudowy, kratki czy szkło kominkowe. Z uwagą śledzimy też rozwijający się rynek biokominków, zachęcając do ich montażu wszystkich klientów, którzy z racji ograniczeń architektonicznych lub preferencji nie inwestują w tradycyjne modele. Zaufaj nam, jeżeli interesują Cię:

  • wysokie kwalifikacje fachowców,

  • atrakcyjna cena produktów, projektu i montażu,

  • błyskawiczna i precyzyjna realizacja.