Oferowane przez naszą firmę kominki stanowią jeden z najbardziej klasycznych, a zarazem pożądanych elementów wyposażenia domu. Jeżeli budujesz go lub remontujesz w Piasecznie, skontaktuj się z naszą firmą. Nasza siedziba znajduje się w Myślęcinku pod Bydgoszczą, ale od lat z powodzeniem wykonujemy montaże na terenie całego kraju. Co ciekawe, historycznie pierwszym klientem naszej firmy był Adam Sowa – właściciel popularnej sieci cukierni. Jeżeli również chcesz dołączyć do grona osób zadowolonych z naszych projektów i realizacji, napisz lub zadzwoń, a wesprzemy Cię na każdym etapie inwestycji w kominek.

Piasecznokominki najwyższej jakości

Skontaktuj się z naszą firmą przede wszystkim po to, aby omówić wszelkie uwarunkowania do założenia kominka. Nasi fachowcy dostarczą wszystkie niezbędne elementy do samodzielnego montażu lub wykonają go od ręki. Podstawą jest więc określenie parametrów obiektu, między innymi pod kątem izolacji, wentylacji czy systemu wentylacyjnego.

Na szczęście wkomponowanie kominków w aranżację wnętrza nie jest dużym problemem, nawet jeśli montaż ma zostać wykonany w innym pomieszczeniu niż salon. Na podstawie niemal 40-letniego doświadczenia w branży możemy jasno stwierdzić, że istnieje wiele możliwości, aby w Twoim domu pojawiło się stylowe źródło ciepła i nastrojowych płomieni.

Szeroki wybór kominków i akcesoriów dla mieszkańców Piaseczna

Nasze usługi określamy jako kompleksowe, a więc wykraczające jedynie poza sprzedaż i montaż kominków. Doradzamy, serwisujemy, ale i dostarczamy wiele ważnych z punktu widzenia Twojej inwestycji produktów, takich jak:

  • spieki kwarcowe,

  • wkłady,

  • biokominki,

  • pellet,

  • obudowy,

  • kratki,

  • akcesoria.

Efekt wizualny, który można uzyskać, pasuje do każdego, ponieważ w zależności od doboru materiałów jest nowoczesny lub tradycyjny. Chcemy, aby kominki kojarzyły się z dosłownym, ale i symbolicznym, domowym ciepłem.