Opisz parametry techniczne swojego domu, a my zaproponujemy możliwości dotyczące montażu doskonałej jakości kominków, które staną się jednym z najważniejszych elementów wyposażenia salonu lub innego pomieszczenia. Budowanie nastroju poprzez przyjemne ciepło i charakterystyczny, trzaskający dźwięk sprawia, że wielu klientów z Pabianic wskazuje kominki jako swoje marzenie związane z budowanym lub remontowanym domem. Z uwagi na prawie 40-letnie doświadczenie, ale i nieustanny rozwój kompetencji i wzbogacanie asortymentu jesteśmy dobrym wyborem wśród firm zajmujących się kompleksowymi usługami w tej branży.

Kominki Lau – zakres usług i asortyment

W naszej firmie możesz zamówić zarówno kominki do samodzielnego montażu, jak i niezbędne produkty wraz z profesjonalną instalacją zrealizowaną przez wykwalifikowanych fachowców. To samo dotyczy zresztą biokominków, które są ciekawym, alternatywnym wyborem do mieszkań i innych przestrzeni, w których tradycyjny model nie ma racji bytu. Oprócz tego zapewniamy dostęp do:

  • wartościowego pod względem energetycznym pelletu,

  • wysokojakościowych szkieł kominkowych, kratek, wkładów,

  • akcesoriów w rodzaju drzwiczek, krążków, biopojemników czy elektronicznych sterowników.

Funkcjonalność i piękno kominka w Twoim domu w Pabianicach

Od dziesiątek lat spełniamy marzenia o domowych kominkach, które nie tylko ogrzewają pomieszczenia, ale przede wszystkim dostarczają wiele radości z samego faktu spędzania czasu przy płomieniach „tańczących” za szklaną szybą drzwiczek.

Interesuje nas każdy aspekt wykonywanych usług, dlatego dbamy o techniczne detale, konstrukcyjną precyzję i niezbędne bezpieczeństwo. Projekt przygotowany zawsze jest poprzedzony dogłębną analizą uwarunkowań i potrzeb klienta. Sprawdź kategorie naszych produktów, napisz lub zadzwoń i wybierz kominki pasujące do nowoczesnej lub tradycyjnej aranżacji Twojego wnętrza.