Domy z klasą wymagają perfekcyjnego wykończenia, starannego zadbania o dopracowaną stronę wizualną oraz funkcjonalną. Atutami estetycznymi i użytkowymi odznaczają się kominki. Są kwintesencją marzeń o przytulnej, ciepłej i nastrojowej atmosferze, ale również o luksusowym i wyrafinowanym standardzie. Odpowiadają również za ogrzewanie pomieszczeń, dbając o komfort i zdrowie domowników w chłodniejsze dni i noce.

Piękno i funkcja – kominki dla klientów ze Szczecinka

Stworzyliśmy ofertę kominków dla wymagających klientów, szukających atrakcyjnego designu, bezawaryjnych oraz trwałych i bezpiecznych rozwiązań opartych o rygorystyczne normy jakościowe i środowiskowe, pod każdy budżet. Nasze 30-letnie doświadczenie powala nam świadczyć usługi w zakresie sprzedaży, montażu i serwisowania na najwyższym poziomie. Klientom ze Szczecinka doradzimy najkorzystniejsze rozwiązania konstrukcyjne po oględzinach infrastruktury wentylacyjnej i grzewczej, rekomendując modele kominków o optymalnych parametrach, zgodne z rzeczywistym zapotrzebowaniem na ciepło. Produkty z katalogu, to urządzenia, które zostały zaprojektowane z zastosowania materiałów wysokiej jakości, nowatorskich rozwiązań technicznych i perfekcyjnej linii wizualnej.

Dbałość o wykonanie, montaż i serwis kominków w Szczecinku

Zatroszczyliśmy się o rozbudowany portfel wariantów form, kolorów i rozmiarów, tak aby harmonijnie dopełniły one przestrzenie zaaranżowane w różnych stylach. Idealnie komponują się one z koncepcjami aranżacyjnymi o charakterze nowoczesnym, skandynawskim, industrialnym, a także klasycznym i tradycyjnym. Nasze kominki zapewnią piękny akcent dla estetyki wielkomiejskiego minimalizmu, sielankowego domku na przedmieściach oraz prowansalskiej willi i pałacyku.

Na terenie Szczecinka działa wiele firm wykonujących kominki, ale u podstaw naszej filozofii leży zasada kompleksowego podejścia do każdego zamówienia i wszystkich realizacji. Zadowolenie Klienta jest najważniejsze, więc postawiliśmy na dbałość o wysoki standard wykonania i obsługi. Sprzedawane modele i warianty kominków, wkładów, pieców, obudów, biokominków, kratek, akcesoriów, urządzeń grzewczych na gaz, szkieł i piecyków na pellet mają dziesięcioletnią gwarancję serwisową na naprawy, które świadczymy z pełną fachowością.