Z ciepłą, przytulną atmosferą kojarzy się nieodzownie jeden element wystroju wnętrza. Jest nim kominek. Palący się w nim ogień kojarzy się z rodzinnym ciepłem. Marzenie, aby przy nim zasiąść, skłania wiele osób do uwzględnienia go w projekcie architektonicznym. Piękne kominki są również ulubionym motywem aranżacyjnym architektów.

Wszystkie kominki wymagają osobnego, drożnego kanału wentylacyjnego, do odprowadzania dymu na zewnątrz. Dziś to ograniczenie można ominąć, decydując się na zasilany ekologicznym paliwem biokominek. Oferujemy obie wersje dla klientów z Tczewa i okolic. Szeroki wybór form, kolorów, materiałów i rozmiarów pozwala na dopasowanie kominków do dowolnej aranżacji prywatnego domu i mieszkania. Nasze produkty podniosą również standard i atrakcyjność wizualną restauracji i holu hotelowego.

Kominki w Tczewie – praktyczne i piękne

Dysponujemy wzorami zapewniającymi spektakularny efekt estetyczny, pasującymi zarówno do przestrzeni, w której dominuje szlachetny minimalizm i elegancka nowoczesność, jak i do wnętrz utrzymanych w kanonie skandynawskim, loftowym oraz klasycznym – czerpiącym inspiracje z prowansalskich willi, angielskich wiejskich rezydencji i francuskich wielkomiejskich kamienic. Dostarczamy kominki o najwyższej klasie użytkowej, dopracowanym designie, wykonane ze sprawdzonych materiałów, o wymaganych certyfikatach jakości i bezpieczeństwa. Klient zyskuje pewność, iż nabył produkt o walorach funkcjonalnych i estetycznych.

Piece i kominki w Tczewie – rozwiązania na wymiar

Przykładamy również bardzo dużą wagę do precyzji, staranności i fachowej strony montażu. Ważna jest dla nas również terminowość, odpowiedzialność za efekt prac na każdym etapie oraz partnerska współpraca z klientem. Dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu i konkretnym kompetencjom możemy Państwu doradzić najlepszą linię i wariant konstrukcyjny, a także opcję mocy ciepła. Na wszystkie nasze modele kominków, wkładów, pieców, obudów, biokominków, kratek, akcesoriów, urządzeń grzewczych na gaz, szkieł i piecyków na pellet dajemy dziesięcioletnią gwarancję serwisową, świadczymy też usługi związane z przeglądem i naprawami dla klientów z Tczewa i okolic.