O wysokiej klasie aranżacyjnej wnętrza świadczy dopracowanie każdego elementu. Mocnym akcentem ubogacającym walory wizualne pomieszczenia będzie piękne palenisko. Wniesie do przestrzeni aurę luksusu i wyrafinowania. Płonący w nim ogień stworzy klimatyczną, przytulną atmosferę w chłodne dni i wieczory. Profesjonalnie wykonane kominki są przez to rekomendowane przez architektów dla inwestorów prywatnych oraz firm prowadzących hotele i restauracje.

Uroda i funkcja kominków

Kluczowe jest, aby bryła zachwycała nie tylko formą, ale także dopracowanym wykonaniem. Pęknięcia, zarysowania, niestaranny montaż – przełożą się na negatywny efekt wizualny. Właściwy montaż zapewni również prawidłowe funkcjonowanie systemu wentylacyjnego, skuteczność zadań grzewczych oraz wpłynie na łatwość użytkowania. Jako firma zajmująca się produkcją i instalacją kominków gwarantujemy wysoki standard realizacji na każdym etapie wykonania. 

Nasze kominki przepięknie komponują się z wnętrzami zaprojektowanymi w stylistyce oszczędnego wielkomiejskiego minimalizmu i stawiającego na naturalność materiałów stylu skandynawskiego. Pasują również do estetyki industrialnej oraz eleganckiej klasyki. W ofercie klienci z Rawicza znajdą również modele stworzone z myślą o osobach lubiących konwencję inspirowaną estetyką pałaców, prowansalskich willi, bogatych mieszczańskich kamienic oraz domków w górskich alpejskich resortach.

Wykonywane przez nas kominki sprawdzają się też jako wizualna granica między kuchnią i salonem czy też sypialnią i pokojem łazienkowym.

Kominki – stwórz w Rawiczu wnętrze z marzeń

Przyjmujemy zlecenia na wykonanie i montaż kominków od klientów z Rawicza i okolic, działamy też na terenie całej Polski, od 30 lat dostarczając produkty będące synonimem jakości.

Dysponujemy innowacyjnym zapleczem technologicznym i korzystamy wyłącznie z wyselekcjonowanych materiałów. Nad całością czuwa kompetentny, doświadczony i zaangażowany personel. Nasz bogaty katalog zawiera: wkłady, piece, obudowy, kratki, szkła, akcesoria, biokominki, urządzenia grzewcze na gaz oraz piecyki.