Kominki Lau to firma z tradycjami sięgającymi 1983 roku. Oferujemy Państwu szeroki wybór rozwiązań w zakresie wkładów kominkowych oraz kompleksowe zabudowy i piece kuchenne czy pokojowe, które stworzą niepowtarzalną atmosferę w każdym domu. Swoje usługi w zakresie produkcji, dostawy oraz montażu kominków adresujemy do Klientów zamieszkujących Gdynię, Gdańsk i okolice. Zapewniamy fachowe doradztwo, najwyższej jakości materiały, profesjonalną realizację oraz 10 lat gwarancji na wykonane prace.

Możliwość spędzenia zimowego wieczoru z bliskimi, w blasku znajdującego się w salonie lub sypialni kominka jest marzeniem wielu osób. Jako firma z 40-letnim doświadczeniem, każdego dnia pomagamy urzeczywistniać te pragnienia naszym Klientom, oferując m.in.:

  • indywidualne projekty zabudowy pasujące do każdej aranżacji,
  • montaż wkładów do istniejącego już kominka,
  • stylowe i nowoczesne piece do domu,
  • posadzki, blaty i okładziny ścian ze spieków kwarcowych imitujących każdą wybraną powierzchnię,
  • kompleksowe doradztwo, pomoc w wyborze materiałów oraz ich dostawę,
  • serwis gwarancyjny i naprawy pogwarancyjne pieców oraz wkładów.

Bogata paleta dostępnych materiałów w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pozwalają nam realizować rozwiązania „szyte na miarę” potrzeb i oczekiwań Klienta. Z przyjemnością wykonamy dla Państwa kominek klasyczny, nowoczesny lub pasujący do domu prowansalskiego albo glamour. Nasze możliwości ogranicza wyłącznie Państwa wyobraźnia – na życzenie realizujemy typowe i najbardziej niestandardowe projekty.

Montaż kominków w Gdyni – 10 lat gwarancji

Odpowiadając na zapotrzebowanie naszych Klientów, oferujemy niezawodne systemy dopasowane do konstrukcji pomieszczenia oraz indywidualnych preferencji inwestora. Jednocześnie, instalujemy nie tylko wkłady kominkowe oraz piece, ale także inne typy urządzeń grzewczych, jak: biokominki, piecyki na pellet, czy piece gazowe. W naszej ofercie znajdą Państwo również bogatą gamę akcesoriów kominkowych: szyb, kratek, czy elementów obudowy. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz omówienia szczegółów ewentualnej współpracy z naszą firmą.