Ogrzewanie kominkowe jest doskonałym uzupełnieniem głównego źródła ciepła. Świetnie prezentuje się w salonie, zarówno utrzymanym w nowoczesnym stylu, jak i rustykalnym. Oferta Lau Kominki obejmuje nie tylko sprzedaż, ale również montaż modeli z płaszczem wodnym, wkładem powietrznym lub gazowym.  Oczywiście należy pamiętać, że pokój musi być wyposażony w kratkę wentylacyjną, a przewód kominowy - mieć odpowiednią szerokość.  Z kolei komin zewnętrzny powinien zostać wykonany z odpowiedniego, odpornego na wysoką temperaturę materiału i mieć dodatkowy wkład, który zapobiega nieszczelnościom.

Zamiast kominków rekomendujemy również nasze piece stalowe, żeliwne i kaflowe, które ze względu na swoją estetykę, a także bezpieczne elementy nie muszą być zamontowane w kotłowni, o ile rozmieszczenie systemu wentylacji i przewodów kominowych na to pozwala. Oczywiście, jeśli w projekcie domu nie został uwzględniony kominek, nie oznacza to, że nie można stworzyć wymarzonego salonu, wyposażonego w ten element. W asortymencie znajduje się również bogaty wybór biokominków. Nasze doskonałe rozwiązania grzewcze i dopełniające estetykę wnętrza rekomendujemy  między innymi mieszkańcom Tucholi, a także innych miast w województwie kujawsko-pomorskim. .     

Kominki dopasowane do potrzeb

Niezależnie od tego, na jaki rodzaj kominka się Państwo zdecydują, nasza firma gwarantuje dowóz wybranego produktu. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu montaż tradycyjnego modelu będzie wykonany w krótkim czasie i bardzo precyzyjnie. Rekomendujemy dopasowanie do kominka odpowiedniej kratki wentylacyjnej. Wśród produktów, które dostępne są w naszym sklepie, znajdują się zarówno proste modele ze stali szczotkowanej, jak i idealne do tradycyjnych aranżacji obudowy dębowe. Kominki wykonujemy z wielu materiałów. Są wykończone zarówno marmurem, granitem, drewnem, jak i stalą, a także fornirowane. Dzięki temu można je dopasować do każdego wnętrza. Biokominki nie wymagają podłączenia do przewodu kominowego i są elementem wolnostojącym, wyposażonym w termoochronną szybę, a także zasilanym biopaliwem. Dla miłośników stylu glamour mamy biokominki z kaflami, a także kryształkami Swarovskiego. Z kolei wielbicielom antyku polecamy modele z frezowaniami w materiale imitującym kamień. Doskonałym wyborem będą również wiszące kominki z wkładem na biopaliwo. Aranżację tradycyjnego rozwiązania można uzupełnić o akcesoria. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!