Wybór kominka nie należy do łatwych, ale nasza firma służy radą i pomocą od ponad trzydziestu lat. Przez ten czas wspieramy Klientów w jego wyborze, zakupie, montażu i serwisie. Dzięki temu mają oni zapewniony relaks i odpoczynek, a także mogą spędzać przy nim długie, zimowe wieczory lub dogrzewać pomieszczenia.

Szeroki wybór kominków w Wałczu

Nasza oferta dociera do wielu miast w Polsce i za granicą, w tym również do Wałcza. Kominki dostępne są w wielu modelach o różnych parametrach i stylistyce. Znajdą zastosowanie zarówno w nowoczesnych i współczesnych aranżacjach, jak i pomieszczeniach klasycznych i tradycyjnych. Sprawiamy, że wszystkie propozycje są dopasowane do Państwa potrzeb, wpisują się w gust, oczekiwania i wymagania. Wybieramy wyłącznie najlepsze materiały i innowacyjne technologie, dlatego mogą Państwo oczekiwać od nas i naszych kominków najwyższej jakości.

Kompleksowa oferta – kominki Wałcz

Od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem kominków i rozwiązań do wnętrz w zakresie ogrzewania. Oferujemy:

  • kompetentne doradztwo – komfort w mieszkaniu i wygoda użytkowania zapewnione są przez odpowiedni dobór parametrów. Naszym zadaniem jest sprawdzenie wszystkich czynników, jakie mogą mieć wpływ na jego użytkowanie;
  • szeroki wybór kominków – oprócz wkładów kominkowych w ofercie znajdują się również: piece, obudowy, biokominki, kratki, szkła, akcesoria, urządzenia grzewcze na gaz oraz piecyki na pellet;
  • fachowy montaż – zapewniający bezpieczne i wygodne użytkowanie. Prawidłowo zamontowane palenisko pozwala uniknąć odymionych ścian i sadzy unoszącej się w powietrzu. Nasi fachowcy wykonają instalację sprawnie i rzetelnie, pozostawiając po sobie porządek.