Nasza firma od ponad 30 lat zajmuje się doradztwem i dostarczaniem kominków oraz produktów, które są z nimi powiązane. Klienci otrzymują profesjonalną wiedzę, rzetelne odpowiedzi na wszelkie pytania i przede wszystkim artykuły, które zachwycają jakością i solidnością. Jeśli należą Państwo do grupy konsumentów, którym zależy na otrzymaniu najlepszych rozwiązań w atrakcyjnej cenie, zapraszamy.

Eksport kominków do Niemiec – jakość usług na pierwszym miejscu

Naszym zadaniem jest nie tylko dostarczanie kominków, ale również zagwarantowanie Państwu satysfakcji. A tej nie da się osiągnąć bez wysokiej jakości, walorów estetycznych i dopasowania wyrobu do możliwości mieszkania lub możliwości mieszkania do kominka. Od wielu lat zajmujemy się eksportem tych artykułów do Niemiec i możemy zapewnić terminowość i rzetelność, jakiej wszyscy oczekują. Jednocześnie służymy pomocą i radą w znalezieniu rozwiązań, które gwarantują komfortowe korzystanie z naszych produktów.

Szeroka oferta kominków 

W obszernym katalogu LAU znajdą Państwo: wkłady kominkowe, kratki, biokominki, obudowy, piece, szkła, akcesoria, urządzenia grzewcze na gaz oraz piecyki na pellet. Wszystkie produkty objęte są dziesięcioletnią gwarancją serwisową. Ponadto otrzymają Państwo:

  • rzetelną informację na temat wyrobu – jego parametry muszą być dostosowane to wnętrza oraz funkcji, jakie ma pełnić;
  • szeroki wybór designu – modele kominków mają różną stylistykę i wpasowują się zarówno we wnętrza nowoczesne, jak i klasyczne;
  • bezpieczeństwo i wygodę – proponowane produkty i doradztwo zapewnią komfort podczas korzystania, łatwe rozpalanie, ochronią jednocześnie przez odymionymi ścianami i bałaganem;
  • szybką realizację zamówienia – zadbamy o to, by zamówione artykuły dotarły do Państwa na czas.