Kominki mają w sobie magiczną siłę, która odmienia atmosferę wnętrza, nadaje jej przytulności i wprowadza niepowtarzalny klimat. Każdy, kto marzy o tym, by długie, chłodne, zimowe wieczory spędzać przy skrzącym się ognisku, powinien zapoznać się z naszą kolekcją. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie pozwala nam zaproponować najbardziej optymalne i najkorzystniejsze rozwiązania. Jesteśmy tu po to, by zapewnić Państwu to, o czym marzycie i zaoferować to, czego szukacie.

Eksport kominków do Francji – profesjonalizm dzięki doświadczeniu

Przez trzydzieści lat nieprzerwanie dostosowujemy ofertę do Państwa oczekiwań. Wybieramy produkty najlepszej jakości, które powstały z materiałów z najwyższej półki i przy zastosowaniu innowacyjnych technologii. Zajmujemy się eksportem kominków do Francji i innych krajów. W Polsce nasze wyroby dostępne są niemal w każdym mieście. Stawiamy przede wszystkim na jakość. W ofercie znajdą Państwo wyroby solidne, niezawodne, trwałe i estetyczne.

Kompleksowe doradztwo i usługi – kominki we Francji

W ofercie znajdują się wkłady kominkowe, biokominki, kratki, obudowy, piece, szkła, akcesoria, urządzenia grzewcze na gaz oraz piecyki na pellet. Wszystkie produkty objęte są dziesięcioletnią gwarancją serwisową. Nie trzeba obawiać się, że pozostawimy Państwa samych z problemami, choć z doświadczenia Klientów wiemy, że pojawiają się one niezwykle rzadko. Naszym zadaniem jest nie tylko sprzedaż kominków, ale przede wszystkim fachowe doradztwo. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam znaleźć rozwiązania, które zapewnią bezpieczne i wygodne korzystanie z kominków. Dzięki nam można uniknąć odymionych ścian, problemów z rozpalaniem czy trudnego czyszczenia kominka. Zapewnimy nie tylko wysoką jakość, ale przede wszystkim oczekiwany komfort.