Co dodaje wnętrzu piękna, podnosi jego walory estetyczne i jest źródłem ciepła, które może ogrzać nawet kilka pomieszczeń? To oczywiście kominek. Każdy, kto pragnie go zakupić, boryka się nie tylko z dużym wyborem designerskich modeli, ale przede wszystkim z problemem dostosowania jego parametrów do wnętrza i posiadanego systemu ogrzewania. Firma LAU, obsługująca między innymi Klientów z Kalisza, oferuje Państwu nie tylko obszerny katalog produktów, ale również szeroką gamę usług obejmujących kompetentne doradztwo i fachowy montaż.

Kominki z Kalisza to jakość w rozsądnej cenie

Nasze doświadczenie i wiedza pozwoliły nam przygotować dla Państwa szeroką ofertę kominków, która dostosowana jest do każdych wymagań i różnorodnych wnętrz. Zarówno zakres cenowy, jak i stylistyczny są na tyle obszerne, że dopasują się do oczekiwań każdego Klienta. Znajdą Państwo u nas wkłady kominkowe, biokominki, obudowy, kratki, szkła, piece, akcesoria, urządzenia grzewcze na gaz oraz piecyki na pellet. Na wszystkie zakupione produkty otrzymują Państwo dziesięcioletnią gwarancję serwisową. Mogą mieć Państwo pewność, że rozwiążemy każdy problem z zakresu ogrzewania i eksploatacji kominków, choć z doświadczenia wiemy, że w przypadku wyrobów z oferty LAU, takich jak piece, czy urządzenia gazowe nie pojawiają się one często.

Kominki w Kaliszu – kompleksowa obsługa

Dla Państwa wygody zajmujemy się również kompleksowym doradztwem i montażem kominków na terenie Kalisza. Ponad wszystko cenimy bezpieczeństwo oraz czas, dlatego dopasowujemy kominki nie tylko do indywidualnych preferencji, ale również do pomieszczenia, w jakim będą się znajdować. Wykonując montaż, pod uwagę bierzemy wszystkie funkcje, jakie będzie spełniał, zapotrzebowanie na ciepło, miejsca na otwory wentylacyjne. Właściwie zamontowany kominek nie będzie sprawiał problemu podczas rozpalania ognia ani też nie będzie trudny w czyszczeniu. Minimalizujemy ryzyko powstawania odymionych plam na ścianach wnętrz, które w przypadku nieprofesjonalnie zamontowanych palenisk są bardzo uciążliwe. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do mieszkańców Kalisza, ale także wielu innych miast na terenie Polski.