Każdy, kto zastanawia się nad zakupem kominka w głębi serca czuje, że już podjął odpowiednią decyzję, a jedyną kwestią, która pozostała, jest wybór konkretnego egzemplarza. Aby uzyskać ciepło, cieszyć się niezwykłą atmosferą i móc łatwo zarówno rozpalać ogień, jak i wyczyścić go po paleniu, kominek musi być dostosowany do możliwości wnętrza. Profesjonalne doradztwo oferowane przez producenta LAU chroni Państwa mieszkanie przed nieestetycznymi śladami na ścianie, które powstają z powodu dymu ulatniającego się z niewłaściwie zamontowanego kominka.

Kominki sprzedawane w Olsztynie – atrakcyjna cena, wysoka jakość

Doskonale wiemy, czego oczekuje się od kominków. Ich zadaniem jest wytworzenie przyjemnego i odprężającego klimatu, ale też zapewnienie ciepła oraz podkreślenie walorów estetycznych wnętrza. Jednocześnie zależy nam, by produkt był niezawodny, by służył latami i nie wymagał bardzo kosztownego serwisowania. Dlatego kominki, które sprzedajemy w Olsztynie to oferta szyta na miarę – w każdym calu spełniamy Państwa wymagania zarówno, co do produktu, jak i usług.

W trosce o Klienta oferujemy doradztwo i montaż kominków w Olsztynie

Nasza oferta składa się z trzech głównych elementów:

  • katalogu kominków, wkładów kominkowych, pieców, obudów, biokominków, kratek, szkieł, akcesoriów, urządzeń grzewczych na gaz oraz piecyków na pellet. W sklepie zakupią Państwo wszystko, czego potrzebuje każdy posiadacz kominka w mieszkaniu;
  • kompleksowego doradztwa – służymy pomocą w wybraniu wszystkich elementów niezbędnych do montażu. Dodatkowo przeprowadzamy badanie wnętrza, w którym znajdzie się kominek, by dopasować jego parametry do lokalizacji wylotów oraz innych wymagań domu i właściciela;
  • fachowego montażu – nie muszą Państwo martwić się instalacją. Dodatkowo dajemy dziesięcioletnią gwarancję serwisową na wszystkie produkty i usługi.