Wyobraźmy sobie zimowe wieczory przy migoczącym i skrzącym się ogniu kominka, magiczny, pełny ciepła, również tego metaforycznego, czas, który spędzasz z najbliższymi. Z ofertą LAU te wizje mogą się spełnić. Wysokiej jakości wkłady kominkowe, piece, biokominki i obudowy to tylko ułamek szerokiego asortymentu, z którego mogą Państwo skorzystać.

To, czego szukają wszyscy – unikalne kominki dostosowane do indywidualnych preferencji

Tak szeroka oferta zapewni Państwu wybór produktów, które spełnią wszelkie oczekiwania. LAU posiada wieloletnie doświadczenie, na podstawie którego tworzy kominki i akcesoria niezawodne, solidne i trwałe. Czego jeszcze można się spodziewać? Oczywiście odpowiedniej estetyki. O tym również pomyśleliśmy. Katalog kominków obejmuje wiele wariantów stylistycznych, które wkomponują się zarówno w aranżacje nowoczesne, jak i klasyczne. Modele designerskie, ale również takie o cechach tradycyjnych to odpowiedź na gusta każdego Klienta.

Kompleksowa oferta kominków sprzedawanych w Zielonej Górze

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą kominków, wkładów kominkowych, pieców, obudów, kratek, szkieł, akcesoriów i biokominków, ale również profesjonalnym doradztwem i fachowym montażem. Korzystając z naszych usług zyskują Państwo kominek dopasowany nie tylko stylistycznie do wnętrza i indywidualnych preferencji, ale również do miejsca i możliwości, jakie oferuje. Dzięki temu:

  • projekt uwzględnia lokalizację wylotów i straty ciepła;
  • instalacja przebiega sprawnie i bezproblemowo;
  • użytkowanie kominka nie niesie żadnego ryzyka i niebezpieczeństwa.

LAU, jako producent kominków i akcesoriów kominkowych ceniony za wysoką jakość produktów i fachową obsługę, zapewnia Państwu dziesięcioletnią gwarancję serwisową. Zyskują Państwo odmienione wnętrze i pewność, że nie pozostaną Państwo sami w przypadku jakichkolwiek problemów.