Wysoka jakość, atrakcyjne wzornictwo kompleksowa obsługa – kominki LAU to źródło ciepładostępne teraz również w Ciechocinku. Nasza firma od ponad 30 lat dostarcza Państwu doskonałe systemy ogrzewania, nieustannie inwestując w rozwój i innowacje. Takie podejście zaowocowało katalogiem nie tylko kominków, ale również wkładów, pieców, obudów, biokominków, urządzeń gazowych i piecyków na pellet, akcesoriów.

Kominki i piece z montażem - Ciechocinek

Sprawny system grzewczy zapewnia dużo ciepła oraz sprawia, że atmosfera w domostwie jest bardzo przyjemna. Jednak profesjonalny montaż wymaga odpowiednich kwalifikacji i doświadczenia. Cały proces zaczyna się od ustalenia kilku czynników charakterystycznych dla danego budynku, które mają wpływ na wybór odpowiedniego rozwiązania. Pod uwagę bierze się zapotrzebowanie na ciepło, typ komina czy lokalizację wylotów oraz czy potrzeba jest dodatkowa funkcjonalność, np. w postaci płaszcza wodnego rozprowadzającego ciepło po całym obiekcie.

Kominki, ogrzewanie i piece Ciechocinek- szeroka oferta

Kompletna oferta kominków LAU wraz ze wszystkimi usługami obejmuje swym zasięgiem między innymi Ciechocinek. Mieszkańcy tego miasta mają duże możliwości w kwestii dopasowania odpowiedniego rozwiązania do wystroju wnętrza swojego mieszkania – firma zajmuje się produkcją i dystrybucją zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych modeli, gdzie do wyboru oprócz wzornictwa są również zastosowane materiały. Do tego dochodzi profesjonalna obsługa obejmująca fachowe doradztwo i indywidualne podejście do każdej realizacji, którego solidność potwierdza aż dziesięcioletni okres gwarancji serwisowej. Same materiały wykorzystane do produkcji pochodzą od sprawdzonych dostawców, a systemy oparte są na autorskich i opatentowanych technologiach. Wszystko to sprawia, że nasze kominki przypadną do gustu wszystkim mieszkańcom Ciechocinka!