Znakomite kominki LAU teraz dostępne także w Chojnicach. Ponad trzy dekady zdobywania doświadczeń, autorskie patenty i zróżnicowana oferta to największe zalety, jakie przemawiają za skorzystaniem z oferty firmy. Szeroki katalog kominków w rozmaitych aranżacjach to dodatkowe ciepło, z którego mogą w końcu korzystać całe Chojnice. Jeżeli dotychczasowe rozwiązania dostępne w Państwa mieście Was nie usatysfakcjonowały, gwarantujemy, że nasza propozycja sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Filozofia LAU to profesjonalizm, pasja i indywidualne podejście do każdego zamówienia!

Kominki i piecie z w Chojnicach

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo autorskie wkłady kominkowe, piece, obudowy, biokominki, kratki, szkło i akcesoria, dzięki którym obsługa jest bezproblemowa i komfortowa, a także urządzenia grzewcze na gaz i piecyki na pellet. Oprócz szerokiego wyboru modeli dajemy również duże pole do popisu w kwestii dostosowania odpowiednich materiałów i konkretnych technologii do aranżacji domostwa i jego ogrzewania. Od podstawowych piecyków po imponujące modele z płaszczem wodnym – wszystko zawsze przy zachowaniu najwyższej jakości.

Kominki w Chojnicach - kompleksowa oferta

Doskonałe kominki, bogactwo realizacji i niekwestionowana pozycja na rynku to cele, które udało się osiągnąć dzięki kompleksowej ofercie, której realizacja obejmuje również Chojnice. Cały proces instalacji wymaga dogłębnej znajomości nie tylko samych montowanych systemów, ale również zapoznania się z danym domostwem, w którym ma pojawić się kominek. Projekt musi uwzględnić między innymi typ komina, lokalizację wylotów czy straty ciepła. Na tej podstawie dobiera się odpowiedni model. Druga część procesu to profesjonalny montaż, który w wydaniu naszych pracowników jest solidny, sprawny i bezproblemowy. W dodatku każdy produkt objęty jest dziesięcioletnią gwarancją serwisową. Te zalety sprawiają, że z kominkami LAU powinni się zapoznać wszyscy mieszkańcy Chojnic, którzy myślą nad zainwestowaniem w to źródło ciepła.