Jesteśmy firmą z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży. Kominki Gdańsk oferowane są również w innych miastach w Polsce i za granicą. Pomagamy naszym Klientom stworzyć niepowtarzalną atmosferę we wnętrzu, pełną estetyki i ciepła – projekt realizujemy na indywidualne zamówienie. Prezentujemy rozwiązania funkcjonalne i atrakcyjne dla budżetu.

Kominki w Gdańsku – idealne do każdego wnętrza

Mamy świadomość, że gusta Klientów się różnią, dlatego dostarczamy produkty dające ciepło, które wpiszą się w każdy z nich. W katalogu znajdą Państwo modele o nowoczesnym designie, które doskonale pasują do wnętrz minimalistycznych i loftowych, ale też kominki i wkłady kominkowe o liniach nawiązujących do tradycyjnych modeli, które odnajdą się w aranżacjach klasycznych i prowansalskich. Oprócz wkładów kominkowych oferujemy także szeroki wybór pieców, obudów, biokominków, kratek, akcesoriów, urządzeń grzewczych na gaz, szkieł i piecyków na pellet. Jesteśmy tu po to, by spełniać wszelkie oczekiwania, w związku z tym dysponujemy szeroką ofertą. Doskonale wiemy, na czym zależy naszym Klientom. Dlatego zapewniamy wysoką jakość wszystkich produktów, na które otrzymują Państwo dziesięcioletnią gwarancję serwisową.

Piece wolnostojące, wkłady i zabudowy kominkowe – dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Choć w rejonie Gdańska, Gdynii Sopotu znajdą Państwo wiele firm wykonujących piece, oraz montaż kominków na zamówienie, my polecamy skorzystanie z naszych usług, przede wszystkim z uwagi na wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do Klientów. Nie tylko doradzimy Państwu wybór optymalnych rozwiązań – od kominków, wkładów kominkowych poprzez piece aż po spieki kwarcowe, ale jednocześnie stworzymy jedyny w swoim rodzaju design zabudowy, korzystając z bogatej gamy materiałów. Oprócz dziesięcioletniej gwarancji udzielanej na wszystkie wykonywane przez nas piece wolnostojące oraz wkłady, kominki i obudowy do kominków oferujemy również kompleksowy serwis i naprawy pogwarancyjne, zapewniające sprawność i bezpieczeństwo instalacji przez wiele długich lat.

kominki gdańsk, biokominkiKominek w Gdańsku z montażem

Profesjonalne doradztwo i fachowy montaż kominków w Gdańsku

Nasze doświadczenie wykorzystujemy zarówno w doborze kominka oraz funkcjonalnych wkładów kominkowych odpowiedniego dla wnętrza, jak i podczas montażu. Niezwykle ważne dla komfortu mieszkańców oraz estetyki wnętrza jest dobór produktu o odpowiednich parametrach. Naszym zadaniem jest sprawdzenie możliwości pomieszczenia i dostosowanie do nich modelu w wybranym przez Państwa stylu – niezależnie od tego, czy są to kominki czy piece wolnostojące. Bierzemy pod uwagę to, jakie ma pełnić funkcje. Możemy zapewnić, że montaż przebiegnie sprawnie i bezproblemowo. Nasi fachowcy pozostawią po sobie porządek, a zamontowany kominek już pierwszego dnia będzie mógł wnieść do wnętrza urokliwy klimat.

Piece i kominki na zamówienie Klientów – Gdańsk Gdynia Sopot

Jeśli oczekują Państwo czegoś więcej niż standardowe zabudowy kominkowe do salonu lub sypialni, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Najwyższej jakości wkłady kominkowe, kominki oraz pozostałe komponenty, na których bazujemy w codziennej pracy, dają gwarancję trwałości oraz spektakularnego designu, odpowiadającego indywidualnym wymaganiom wszystkich naszych Klientów z Gdańska, Gdyni i Sopotu.