Jesteśmy firmą z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży. Oferujemy kominki w Gdańsku i innych miastach w Polsce i za granicą. Pomagamy naszym Klientom stworzyć niepowtarzalną atmosferę we wnętrzu, pełną estetyki i ciepła. Prezentujemy rozwiązania funkcjonalne i atrakcyjne dla budżetu.

Kominki w Gdańsku – idealne do każdego wnętrza

Mamy świadomość, że gusta Klientów się różnią, dlatego dostarczamy produkty, które wpiszą się w każdy z nich. W katalogu znajdą Państwo modele o nowoczesnym designie, które doskonale pasują do wnętrz minimalistycznych i loftowych, ale też kominki o liniach nawiązujących do tradycyjnych modeli, które odnajdą się w aranżacjach klasycznych i prowansalskich. Oprócz wkładów kominkowych oferujemy także szeroki wybór pieców, obudów, biokominków, kratek, akcesoriów, urządzeń grzewczych na gaz, szkieł i piecyków na pellet. Jesteśmy tu po to, by spełniać wszelkie oczekiwania. Doskonale wiemy, na czym zależy naszym Klientom. Dlatego zapewniamy wysoką jakość wszystkich produktów, na które otrzymują Państwo dziesięcioletnią gwarancję serwisową.

Piece wolnostojące, wkłady i zabudowy kominkowe – dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Choć w rejonie Gdańska, Gdynii Sopotu znajdą Państwo wiele firm wykonujących piece, oraz montaż kominków na zamówienie, my polecamy skorzystanie z naszych usług, przede wszystkim z uwagi na wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do Klientów. Nie tylko doradzimy Państwu wybór optymalnych rozwiązań – od kominków poprzez piece aż po spieki kwarcowe, ale jednocześnie stworzymy jedyny w swoim rodzaju design zabudowy, korzystając z bogatej gamy materiałów. Oprócz dziesięcioletniej gwarancji udzielanej na wszystkie wykonywane przez nas piece wolnostojące oraz wkłady i obudowy do kominków oferujemy również kompleksowy serwis i naprawy pogwarancyjne, zapewniające sprawność i bezpieczeństwo instalacji przez wiele długich lat.

Profesjonalne doradztwo i fachowy montaż kominków w Gdańsku

Nasze doświadczenie wykorzystujemy zarówno w doborze kominka odpowiedniego dla wnętrza, jak i podczas montażu. Niezwykle ważne dla komfortu mieszkańców oraz estetyki wnętrza jest dobór produktu o odpowiednich parametrach. Naszym zadaniem jest sprawdzenie możliwości pomieszczenia i dostosowanie do nich modelu w wybranym przez Państwa stylu. Bierzemy pod uwagę to, jakie ma pełnić funkcje. Możemy zapewnić, że montaż przebiegnie sprawnie i bezproblemowo. Nasi fachowcy pozostawią po sobie porządek, a zamontowany kominek już pierwszego dnia będzie mógł wnieść do wnętrza urokliwy klimat.

Piece i kominki na zamówienie Klientów – Gdańsk, Gdynia i okolice

Jeśli oczekują Państwo czegoś więcej niż standardowe zabudowy kominkowe do salonu lub sypialni, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Najwyższej jakości wkłady oraz pozostałe komponenty, na których bazujemy w codziennej pracy, dają gwarancję trwałości oraz spektakularnego designu, odpowiadającego indywidualnym wymaganiom wszystkich naszych Klientów z Gdańska i okolic.