Piękny kominek ma duże znaczenie dla estetyki wnętrza. Nie można jednak pomijać tego, jak istotne jest, by został odpowiednio dopasowany do możliwości, jakie oferuje dane pomieszczenie, w którym się znajdzie. Nasze wieloletnie doświadczenie pomoże Państwu zakupić kominek, który spełni wszystkie oczekiwania, będzie funkcjonalny, zachwyci walorami i zaskoczy atrakcyjną ceną.

Oferta niezawodnych kominków – Poznań

Nasza oferta to odpowiedź na wszystkie Państwa wymagania i oczekiwania. Proponujemy szeroki wybór produktów wysokiej jakości, które wpisują się w najbardziej oryginalne gusta. W katalogu znajdują się: wkłady kominkowe, piece, obudowy, kratki, szkła, akcesoria, biokominki, urządzenia grzewcze na gaz oraz piecyki na pellet. Kominki w Poznaniu dostępne są od ręki, a ilość modeli zaskoczy niejednego. Wśród propozycji znajdują się te o nowoczesnym designie, idealnie wpasowujące się we współczesne wnętrza, jak i o klasycznych liniach do aranżacji tradycyjnych i prowansalskich.

Obudowy kominkowe – czy pasują wyłącznie do salonu?

Jednym z najważniejszych aspektów, które należy uwzględnić przy wyborze kominka do domu, jest jego lokalizacja. Większości z nas te urządzenia grzewcze – zarówno wolnostojące, jak i formie obudowy ściennej – kojarzą się z przytulnym salonem, w którym spędza się długie zimowe wieczory. Jednak współczesne trendy w designie i aranżacji wnętrz pozwalają lokalizować wkłady kominkowe także poza pokojem gościnnym. Świętnie sprawdzi się do tego sypialnia lub gabinet. Z kolei kuchnia jest miejscem, w którym warto postawić na nowoczesne piece lub niestandardowe wkłady, które również wykonujemy na indywidualne zamówienie Klienta.

Najważniejsze zalety kominków domowych:

  • stworzenie ciepłej i przytulnej aranżacji,
  • szeroki wybór dostępnych wymiarów, kształtów i kolorów obudowy,
  • możliwość dopasowania parametrów do wymagań Klienta,
  • wkłady kominkowe, niewymagające kucia w ścianach,
  • bezpieczny i wydajny system grzewczy w domu.

Doradztwo i montaż – kominki w Poznaniu

Klienci mogą skorzystać również z naszej fachowej pomocy. Wybór odpowiedniego kominka zapewni Państwu łatwe i przyjemne użytkowanie oraz uniknięcie odymionych ścian czy sadzy w pomieszczeniu. Prawidłowe jego zamontowanie musi być poprzedzone dostosowaniem parametrów do możliwości pomieszczenia. Sprawdzamy rozmieszczenie kratek wentylacyjnych oraz zapotrzebowanie na ciepło. Dzięki temu mogą Państwo rozkoszować się niepowtarzalną atmosferą bez ryzyka zaistnienia jakiegokolwiek zagrożenia. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem doskonale wiemy, że nasi Klienci oczekują najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Na wszystkie produkty dajemy dziesięcioletnią gwarancję serwisową.

Piece i kominki na zamówienie Klientów – Gdańsk, Gdynia i okolice

Jeśli oczekują Państwo czegoś więcej niż standardowe zabudowy kominkowe do salonu lub sypialni, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Najwyższej jakości wkłady oraz pozostałe komponenty, na których bazujemy w codziennej pracy, dają gwarancję trwałości oraz spektakularnego designu, odpowiadającego indywidualnym wymaganiom wszystkich naszych Klientów z Gdańska i okolic.

Kontakt – Poznań