Ciepło kominka i niepowtarzalna atmosfera, jaką on wytwarza, jest marzeniem wielu. Nasza firma pomaga je spełnić. Swoje doświadczenie i wiedzę wykorzystujemy, by tworzyć ofertę maksymalnie dopasowaną do Państwa potrzeb i możliwości, jednocześnie zapewniając kompleksowe doradztwo i fachowy montaż. Zyskują Państwo nie tylko kominki niezawodne i w atrakcyjnej cenie, ale również pewność, że łatwe będzie zarówno ich użytkowanie, jak i utrzymanie w czystości.

Estetyka i solidność kominków w Trójmieście

Zdajemy sobie sprawę z tego, ile funkcji pełnią kominki we wnętrzach, dlatego korzystając z naszej oferty nie muszą Państwo wybierać pomiędzy estetyką i utylitarnością. Proponujemy kominki i wkłady kominkowe będące kwintesencją najnowszych rozwiązań technologicznych i wzorniczych, bezpieczne, niezawodne, inspirowane światowymi trendami w designie, ochronie środowiska i audycie cieplnym. Mając 30-letnią tradycję, dopracowaliśmy procesy wytwórcze i usługowe, restrykcje jakościowe i szerokość oferty. Polegamy wyłącznie na nowoczesnym sprzęcie, sprawdzonych materiałach, nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje wierni wysokiej jakości i etyce pracy.

Oferta kominków dla wymagających – spotkanie formy z funkcją

Bogaty zestaw kominków i wkładów kominkowych zawiera eleganckie modele utrzymane w stylistyce nowoczesnej, skandynawskiej, industrialnej i klasycznej. Z powodzeniem ocieplą i uatrakcyjnią wizualnie salon, sypialnię, łazienkę i gabinet. Nowością są wersje z płaszczem wodnym i biokominki.

W naszym katalogu znajdują się wyłącznie takie, które:

  • zachwycają designem;
  • dają ciepło na wymaganym poziomie;
  • są solidne, wykonane z wysokiej jakości materiałów;
  • łatwe w użytkowaniu i czyszczeniu.

Kominki w Trójmieście – spełnienie Państwa oczekiwań

Doskonale wiemy, że kominek to nie wszystko, czego potrzeba, by cieszyć się przyjemnym ciepłem podczas długich, jesiennych wieczorów. W naszej ofercie znajdą Państwo wkłady kominkowe, piece, obudowy, biokominki, kratki, szkła, akcesoria, urządzenia grzewcze na gaz oraz piecyki na pellet. Mogą Państwo liczyć również na:

  • kompleksowe doradztwo – przed zakupem kominka, w tym wersji z płaszczem wodnym lub wkładu kominkowego w Trójmieście pomożemy Państwu wybrać model z odpowiednimi parametrami do wnętrza, w którym będzie się znajdować. Istotnymi czynnikami przy wyborze jest zapotrzebowanie na ciepło oraz rozmieszczenie kratek wentylacyjnych;
  • fachowy montaż – nie ma nic gorszego, niż odymione ściany czy sadza unosząca się w powietrzu i osiadająca na nich. Z naszą pomocą to nie będzie Państwa problem. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam zamontować kominek tak, by był źródłem radości, a nie stresu i konieczności nieustannego sprzątania wnętrza.