Producent LAU od czterdziestu lat buduje swoją markę, której fundamenty opierają się o znakomite kominki, a zakresem swojej działalności obejmuje miasta, takie jak Grudziądz. Kominek od bardzo dawna stanowi niezastąpione źródło ciepła w każdym rodzaju wystroju i jest niezwykle chętnie montowany nie tylko w domostwach, ale również pensjonatach, restauracjach i wszystkich miejscach, gdzie właścicielom zależy na wyjątkowej atmosferze. W naszej firmie doprowadziliśmy proces produkcji i montażu do perfekcji.

Oferta kominków w Grudziądzu

Oprócz gotowych klasycznych i nowoczesnych kominków z montażem, w Grudziądzu możecie nabyć za naszym pośrednictwem również inne ciekawe rozwiązania z dziedziny ogrzewania, a także poszczególne elementy kominkowe i akcesoria. Oferujemy wysokiej jakości wkłady, szyby kominkowe, piece, biokominki, urządzenia na gaz, piecyki na pellet i szeroką gamę akcesoriów, które znacznie podnoszą komfort użytkowania. Ciekawą propozycją są także spieki kwarcowe, czyli najnowszy trend w dziedzinie dekoracji i wykańczania – wspaniałe tworzywo, które w doskonały sposób imituje kamień.

Kominki Lau Grudziądz - profesjonalizm i jakość

Nasze kominki charakteryzuje profesjonalizm i jakość, na jakie zasługuje Grudziądz. Wieloletnie doświadczenie, innowacyjne metody i indywidualne podejście do każdej realizacji to cechy, na których można polegać. Szeroka gama modelowa trafi w gusta klientów poszukujących uzupełnienia wystroju w utrzymanego w dowolnym klimacie. Kolejnym powodem do dumy jest proces projektowy kominków, które zamawiają mieszkańcy Grudziądza. Zaczyna się on od ustalenia kluczowych dla optymalnego dopasowania konkretnego modelu parametrów. Bardzo ważny jest poziom zapotrzebowania na ciepło, układ wylotów kominowych, rodzaj kominów oraz izolacji. Każdy z tych czynników uwzględniany jest przy projekcie oraz montażu, który przebiega szybko i sprawnie. W kwestii jakości nie uznajemy kompromisów – od lat współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, których materiały spełniają najsurowsze normy i zapewniają odpowiednią żywotność naszym produktom.