Zastanawiają się Państwo, jaki kominek będzie najlepszy dla pomieszczenia, w którym się znajdzie? My doskonale to wiemy. Mamy ponad 30 lat doświadczenia w branży i służymy pomocą w znalezieniu najbardziej optymalnego rozwiązania. Nasza oferta przewiduje nie tylko szeroki wybór produktów, ale również fachowy, sprawnie przeprowadzony montaż. Dzięki temu zyskują Państwo kominek, jak również przytulną oraz pełną ciepła atmosferę.

Kominki w Lubinie – oferta szyta na miarę

Doskonale wiemy, czego oczekują nasi Klienci, wiemy, jakie Państwo mają wymagania, jakie cechy i funkcje muszą spełniać kominki i do tego dostosowujemy ofertę. Wybierając te propozycje mogą mieć Państwo pewność, że otrzymają:

  • szeroki wybór produktów – katalog obejmuje nie tylko kominki w Lubinie i innych miastach w Polsce i za granicą, ale również: obudowy, piece, kratki, szkła, akcesoria, piecyki na pellet, a także urządzenia grzewcze na gaz. Na wszystkie produkty otrzymują Państwo dziesięcioletnią gwarancję serwisową;
  • kompleksowe doradztwo – pomożemy wybrać model dopasowany do aranżacji wnętrza, ale też do możliwości, jakie oferuje oraz funkcji, których Państwo wymagają;
  • szybki, sprawny i fachowy montaż – naszym zadaniem jest sprawić, by użytkowanie kominka było bezpieczne i komfortowe. Decydując się na pomoc w zamontowaniu kominka, zyskują Państwo pewność, że wszystkie parametry będą prawidłowo wybrane, a jego elementy zamontowane zgodnie z instrukcją.

Jakość kominków na pierwszym miejscu

Nasza oferta to wyłącznie produkty i usługi najwyższej jakości. Mogą mieć Państwo pewność, że każdy element wykonany został z połączenia najlepszych materiałów i innowacyjnych technologii. Zapewniamy, że wybrany kominek będzie niezawodnie służył przez lata.