Lista produktów marki BEF

Kominki, wkłady kominkowe Befpolska

W naszym sklepie zaopatrzysz się w najwyższej jakości kominki żeliwne marki Bef-Polska. Dostępne tutaj modele łączą w sobie elegancki design i funkcjonalność. Produkowane są przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii możliwych do zastosowania dzięki dysponowaniu przez producenta innowacyjnym parkiem maszynowym, w tym sprzętem CNC Laser 3D. Dodatkowo po wytworzeniu poddaje się je odpowiedniej obróbce. Dzięki temu nasze wkłady kominkowe są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Urządzenia te cechują się ponadprzeciętną żywotnością. Na każdy kominek udzielana jest 15-letnia gwarancja. Jeśli natomiast dojdzie do uszkodzenia szybki frontowej, rusztu czy szamotów, możesz liczyć na ich bezpłatną wymianę w ciągu dwóch lat od daty zakupu.

Paleniska wyposażono w wysokiej klasy stalowe drzwi zrobione ze specjalnego materiału wykazującego właściwości ognioodporne. W zależności od wybranego modelu produkty marki Bef-Polska mogą być wyposażone w pojedynczą lub podwójną szybę ceramiczną, chroniącą frontalną część wkładu kominkowego przed nadmiernym nagrzewaniem. Dzięki kurtynie powietrznej szkło pozostaje czyste i wolne od zabrudzeń nawet wtedy, gdy kominek jest użytkowany regularnie. 

Tylna część korpusu kominka została zaprojektowana tak, aby można było doprowadzić do jego górnej części powietrze wtórne. Funkcja dopalania spalin usprawnia pracę sprzętu. Do niektórych modeli dołączona jest funkcjonalna klamka bądź uchwyt pozwalające na bezpieczne otwieranie drzwi i ich zamykanie.

Kupione u nas wkłady kominkowe marki Bef-Polska są bardzo proste w obsłudze. Do sterowania nimi często wystarczy jeden przycisk regulacyjny. W sprzedaży dostępne są maszyny z nogami lub bez. W przypadku tych drugich istnieje możliwość dokupienia dodatkowych podpór, dzięki którym palenisko stabilnie trzyma się na podłodze, a poziom jego rusztu zostaje podwyższony o kilka bądź kilkanaście centymetrów. Palący się kominek jest wtedy lepiej widoczny dla otoczenia.

Serdecznie zapraszamy do zakupu wkładów kominkowych marki Bef-Polska. Gwarantujemy konkurencyjne ceny!

Jest 105 produktów.

Pokazano 1-12 z 105 pozycji