Lista produktów marki BEF

Kominki BeF Home

W naszym sklepie zaopatrzysz się w najwyższej jakości kominki żeliwne marki BeF Home. Jest to czeski producent kominków posiadający ponad 20-letnie doświadczenie w wytwarzaniu solidnych elementów grzewczych. Firma ta stawia na materiały pierwszej jakości, stąd też nie dziwi wykorzystanie niemieckiego żeliwa, niezbędnego do konstrukcji wkładów kominkowych. BeF Home to synonim precyzji, jakości oraz nowoczesności, popartej klasycznymi i sprawdzonymi rozwiązaniami. Dzięki temu każdy kominek od tego producenta nie tylko cieszy oko, lecz także doskonale służy przez wiele lat. Bez cienia wątpliwości polecamy wkłady kominkowe BeF Home – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wkład kominkowy BeF Home – ogrzej swoje wnętrza!

W naszym sklepie staramy się dostarczać różnorodne rozwiązania grzewcze, dzięki czemu każdy z klientów będzie mógł dopasować produkt do możliwości technicznych swojego domu, dostępnego miejsca itp. Oferowane przez nas modele łączą w sobie elegancki design i funkcjonalność. Produkowane są przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii możliwych do zastosowania dzięki dysponowaniu przez producenta innowacyjnym parkiem maszynowym, w tym sprzętem CNC Laser 3D. Dodatkowo po wytworzeniu poddaje się je odpowiedniej obróbce. Dzięki temu wkłady kominkowe są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Urządzenia te cechują się ponadprzeciętną żywotnością. Na każdy kominek udzielana jest 15-letnia gwarancja. Jeśli natomiast dojdzie do uszkodzenia szybki frontowej, rusztu czy szamotów, możesz liczyć na ich bezpłatną wymianę w ciągu dwóch lat od daty zakupu.

Doskonałe cechy kominków BeF Home

Szukasz odpowiedniego źródła ciepła, które będzie równocześnie pasowało do wnętrza Twojego domu? Postaw na sprawdzonego producenta, docenianego przez wielu klientów. Jego wyroby są wykonane z najwyższej jakości surowców, wyjątkowo wytrzymałych i trwałych. Paleniska kominków wyposażono w wysokiej klasy stalowe drzwi zrobione ze specjalnego materiału wykazującego właściwości ognioodporne. W zależności od wybranego modelu produkty marki BeF Home mogą być wyposażone w pojedynczą lub podwójną szybę ceramiczną, chroniącą frontalną część wkładu kominkowego przed nadmiernym nagrzewaniem. Dzięki kurtynie powietrznej szkło pozostaje czyste i wolne od zabrudzeń nawet wtedy, gdy kominek jest użytkowany regularnie. Tylna część korpusu kominka została zaprojektowana tak, aby można było doprowadzić do jego górnej części tzw. powietrze wtórne. Funkcja dopalania spalin pozwala natomiast na maksymalne wykorzystanie opału i zmniejszenie ilości uwalnianych zanieczyszczeń. To sprawia, że kominki od BeF Home są przyjazne dla środowiska, a do tego spełniają rygorystyczne normy ekologiczne. Dodatkowo do niektórych modeli dołączona jest funkcjonalna klamka bądź uchwyt pozwalające na bezpieczne otwieranie drzwi i ich zamykanie.

Oferowane u nas wkłady kominkowe marki BeF Home są bardzo proste w obsłudze. Do sterowania nimi często wystarczy jeden przycisk regulacyjny. W sprzedaży dostępne są maszyny z nogami lub bez. W przypadku tych drugich istnieje możliwość dokupienia dodatkowych podpór, dzięki którym palenisko stabilnie trzyma się na podłodze, a poziom jego rusztu zostaje podwyższony o kilka bądź kilkanaście centymetrów. Palący się kominek jest wtedy lepiej widoczny dla otoczenia. Serdecznie zapraszamy do zakupu wkładów kominkowych marki BeF Home. Gwarantujemy konkurencyjne ceny!

Jest 105 produktów.

Pokazano 1-12 z 105 pozycji