Lista produktów marki Planika

Biokominki Planika

Przygotowując nasz asortyment z urządzeniami grzewczymi, kładziemy szczególny nacisk na kwestie ekologiczne. Dlatego od lat współpracujemy z firmą Planika, która jest znanym w Polsce producentem kominków gazowych. To wysokiej klasy urządzenia grzewcze, które można podłączyć zarówno do gazu ziemnego, jak i do butli z tym paliwem. Łączą w sobie atrakcyjny design oraz funkcjonalność. Skutecznie ogrzewają mieszkanie, a do tego brak emisji zanieczyszczeń i spalin do atmosfery czyni je ekologicznymi. Szklana obudowa paleniska dzięki zdolności do przewodzenia ciepła dodatkowo przyczynia się do zwiększenia temperatury w pomieszczeniu.

Dzięki zaawansowanemu termostatowi biokominki umożliwiają wygodną regulację temperatury w pomieszczeniu. Z kolei inflektor skutecznie zabezpiecza telewizor i pozostałe urządzenia znajdujące się w pomieszczeniu przed nadmierną ekspozycją na ciepło. Modele marki Planika wyposażono także w systemy kontroli płomienia i regulacji jego wysokości. W przypadku zgaśnięcia ognia można skorzystać ze specjalnego zasilania, generowanego przez elektrodę jonizującą odłącza. Kominki gazowe automatycznie informują użytkownika o konieczności dokonania okresowego przeglądu. Dzięki temu masz pewność, że sprzęt działa sprawnie i jest całkowicie bezpieczny w eksploatacji.

Biokominki marki Planika są proste w obsłudze. Przy ich projektowaniu producent wziął jednak pod uwagę konieczność zmniejszenia ryzyka włączenia urządzenia przez dziecko. Dlatego też do uruchomienia kominka gazowego niezbędne jest naciśnięcie konkretnej sekwencji przycisków umieszczonych na obudowie. Można skorzystać z automatycznych ustawień albo samodzielnie zaprogramować kolejność wciskania określonych guziczków.

Oferowanymi przez biokominek funkcjami da się sterować za pomocą pilota. Dzięki połączeniu z WiFi możesz to robić także przy użyciu smartfona lub tabletu. Poziom zużycia gazu zredukujesz za sprawą funkcji ECO FLOW, pozwalającej na regulowanie wysokości płomienia w określonych odstępach czasu. Oprócz tego kominki gazowe Planika wyposażono również w modułowy podział paleniska, dzięki któremu można wyłączyć określone sekcje urządzenia. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty zapraszamy do kontaktu.

Jest 293 produktów.

Pokazano 1-12 z 293 pozycji