id02-premium-prosty-stalowy-kominek-z-montazem
ID_02 Premium Prosty Stalowy - Kominek z montażem


7 882,00 zł
Ilość

Oferta kominka zawiera:

1. Wkład kominkowy Hite STMA 54x39.s. Spełnia wymogi EcoProjektu. Współpracuje z rekuperacją.

2. Stalowy podest pod wkład wykonany z profilu zamkniętego 40x20x2. Całość spawana technologią MAG i regulowana na śrubach M16, dzięki czemu możliwe jest dokładne wypoziomowanie pieca.

3. Podłączenie czerpni - powietrza z zewnątrz. Możliwość zamknięcia zimnego powietrza z zewnątrz przy ramie wkładu.

4. Blenda fabryczna M03 (maskownica stalowa).

5. Kratki typu Luft- góra i dół.

6. Obudowa w technologii SkamoEnclosure Board. Do montażu płyt krzemianowych Skamol Enclosure Board, stosujemy materiały, które są dedykowane przez producenta firmę Varmsen takie jak kleje, impregnaty, kołki, wkręty. Nie stosujemy żadnych zamienników.

7. Materiały przy montażu symetrycznym względem otworu dymowego komina (rury dymowe, kolano regulowane z wyczystką, zestaw przyłączeniowy do komina systemowego itp.) Uwzględnione są wszystkie materiały, które są niezbędne do profesjonalnego zamontowania urządzenia grzewczego i jego prawidłowego funkcjonowania.

8. Montaż pierwszy ustawienie całego zestawu- wkład, obudowa, komory, zabudowa (celem prezentacji klientowi) do akceptacji przed montażem właściwym. Prezentacja osobista w siedzibie firmy lub droga mailowa- zdjęcia.

9. Montaż drugi na budowie u klienta kończący się próbnym rozpalenie kominka i instrukcją obsługi (do gipsowania i malowania przez klienta).

10. Montaż na terenie Polski.

Specyficzne kody