Nasze kominki są popularne w wielu miastach, wśród których jest także Wągrowiec. Od niemal czterech dekad zajmujemy się dystrybucją i produkcją tego chętnie widzianego w każdej aranżacji źródła ciepła. Niepowtarzalny klimat, jakim czarują pomieszczenia, w których znajduje się kominek to zaleta, która przemawia do fanów zarówno nowoczesnej, jak i rustykalnej aranżacji wnętrz.

Montaż i instalacje kominkowe Wągrowiec

Nasza oferta to nie tylko dystrybucja kominków, ale również ich montaż na terenie Wągrowca. Sprawna instalacja kominkowa wymaga fachowej wiedzy technicznej i praktycznej, odpowiedniego przygotowania, zaplecza i doświadczenia. Wybierając firmę LAU, wszystko to otrzymujecie w pakiecie. Prace montażowe zaczyna się od ustalenia niezbędnych parametrów, które posłużą do optymalnego dopasowania całego systemu do danego obiektu. Ważne są takie zmienne jak zapotrzebowanie na ciepło, miejsce wylotów kominowych, rodzaj komina oraz typ izolacji kominkowej. Nasi specjaliści wyposażeni w takie dane dostarczają Wam idealnie dopasowany kominek, następnie przechodząc do prac montażowych, które wykonywane są szybko i sprawnie, by jak najmniej ingerować w codzienne życie domowników, którzy po wizycie fachowców mogą cieszyć się ciepłem w pełni sprawnego i gotowego do działania kominka.

Kompleksowe usługi - kominki Wągrowiec

Nasz katalog kominków, którego jednym z rynków docelowych jest Wągrowiec, to nie wszystko, co przygotowaliśmy dla Waszego miasta. Oprócz kominków nasi klienci w Wągrowcu mają dostęp do szerokiej oferty pieców, wkładów, obudów, biokominków, akcesoriów, kratek i wszystkiego, co niezbędne przy źródle ciepła tego typu. Ponadto jesteśmy dystrybutorem spieków kwarcowych, które stanowią imponujący element dekoracyjno-wykończeniowy. Siła naszej propozycji to połączenie najnowszych technologii (jak np. płaszcze wodne, pozwalające na ogrzanie dużo większej przestrzeni), wysokogatunkowych materiałów od sprawdzonych dostawców i wieloletniego doświadczenia, które pozwala na znalezienie każdorazowo najlepszego rozwiązania dla danej realizacji.