Jeżeli chodzi o wydajne źródło ciepła, które zapewnia w każdym pomieszczeniu, w którym się znajduje wyjątkowy nastrój, kominek to rozwiązanie, które od lat nie ma sobie równych. Niezależnie od rodzaju aranżacji wnętrza, ten typ źródła ciepła jest równie chętnie wybierany zarówno przez osoby starsze, jak i młodsze pokolenia. Firma LAU to producent z 40-letnim stażem, który dostarcza wysokiej jakości kominki do wielu polskich miast, wśród których jest także Piła.

Montaż kominków Piła

Nasze przedsiębiorstwo nie ogranicza się jedynie do dystrybucji kominków w Pile. Ponieważ wyposażenie domostwa w tego typu rozwiązanie wymaga odpowiedniej wprawy oraz praktycznej i teoretycznej wiedzy, oferujemy Państwu kompletną usługę, która sprawia, że będziecie mogli się cieszyć gotowym i sprawnym kominkiem bez zatrudniania firm trzecich. Największym wyzwaniem jest sam projekt. Konkretna realizacja musi uwzględniać parametry charakterystyczne dla danego obiektu, takie jak typ komina i izolacji kominkowej, zapotrzebowanie na ciepło czy umieszczenie wylotów kominowych. Na podstawie tych danych opracowujemy optymalną konstrukcję, która następnie zostaje dostarczona przez naszych fachowców, którzy następnie dokonują szybkiego i sprawnego montażu i sprawdzenia sprawności całej instalacji.

Kominki, piece, wkłady kominkowe Piła - kompleksowa oferta

Kominki z naszej oferty, którą objęta jest także Piła, to podstawa, ale nie całość naszego katalogu. Oprócz tego zajmujemy się także dystrybucją pieców, wkładów kominkowych, obudów, biokominków, pieców na pellet i gaz, a także spieków kwarcowych. Tak jak w przypadku kominków, tak i inne produkty dostępne w Pile pod naszym szyldem to połączenie najwyższej jakości, nowoczesnej technologii i najlepszych wzorniczych trendów. Wieloletnie doświadczenie owocuje znajomością branży oraz wiedzą praktyczną i teoretyczną, która procentuje przy opracowywaniu konkretnych realizacji. Zawsze wykorzystujemy jedynie wysokogatunkowe materiały od cenionych dostawców, a w kwestii designu rozbudowana oferta to satysfakcjonująca propozycja dla klientów, którzy poszukują zarówno uzupełnienia nowoczesnej, jak i tradycyjnej aranżacji.