Filtruj według

Marka

Marka

Grupa

Grupa

Rodzaj otwierania

Rodzaj otwierania

Średnica rur

Średnica rur

Rekuperacja

Rekuperacja

Moc nominalna

Moc nominalna

Zakres mocy

Zakres mocy

Zakres mocy

Zakres mocy

Kominki z płaszczem powietrznym

Chcesz postawić na nowoczesne rozwiązania z zakresu ogrzewania? Wybierz nasze kominki powietrzne! Sprawdzona technologia rozprowadzania ciepła przy pomocy nawiewów czy systemu dostarczania go przeznaczoną do tego celu instalacją już dziś może być w Twoim domu! Przekonaj się, że kominki z płaszczem powietrznym to jedna z doskonałych opcji na skuteczne ogrzanie odległych pomieszczeń, a nawet całego budynku! Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą urządzeń grzewczych opartych o tę sprawdzoną technologię. Wybierz odpowiednią moc, wymiary oraz inne parametry, a także dopasuj piec do swoim wymagań!

Podkategorie

Jest 150 produktów.

Pokazano 1-12 z 150 pozycji

Aktywne filtry

Wkład kominkowy Hitze ALBERO AL9RG.H-D dostępny w sklepie LAU Kominki.

8 190,00 zł Cena

Wkład kominkowy Hitze ALBERO AL9LG.H-D dostępny w sklepie LAU Kominki.

8 190,00 zł Cena

Wkład kominkowy Hitze ALBERO AL9S.V-D dostępny w sklepie LAU Kominki.

4 726,00 zł Cena

Kominki powietrzne na drewno i pellet

Rozprowadzanie ciepła za pomocą rozgrzanego powietrza to sprawdzona metoda ogrzewania pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu oferowanych w sklepie kominków można skutecznie wspierać główne źródło ogrzewania. Co więcej, proponowane przez nas urządzenia doskonale pracują zarówno na drewnie, jak i pellecie. Dlatego też wielu klientów decyduje się na nasze kominki powietrzne, ponieważ pozwalają na elastyczność w wyborze opału. Dodatkową zaletą tych kominków powietrznych są ich atrakcyjne ceny. Tym, którzy nie są pewni, jaki model urządzenia najlepiej sprawdzi się do ich domu, proponujemy doradztwo w zakresie dopasowania go do wymogów technicznych czy preferencji jego przyszłych użytkowników.

Rodzaje kominków z płaszczem powietrznym

W naszej ofercie znaleźć można zarówno kominki powietrzne o prostej konstrukcji, jak i narożne, pozwalające na praktyczne zagospodarowanie niemalże każdej ściany. Dodatkowo w sklepie dostępne są wkłady z dwustronnym przeszkleniem, umożliwiające aranżację strefy dziennej Twojego domu w nowoczesnym, niecodziennym stylu. Jednakże każdy kominek z ogrzewaniem powietrznym z naszej oferty to doskonały wybór dzięki wykonaniu z materiałów najlepszej jakości. To m.in. odporna na wysokie temperatury stal kotłowa, a także szyby żaroodporne oraz żeliwo. Przekonaj się, że warto kupić u nas kominek swoich marzeń! Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem!