Kominki do własnego montażu

W tej kategorii oferujemy Państwu wysokiej klasy kompletne i gotowe kominki do samodzielnego montażu. Cena obejmuje wkład renomowanej marki wraz z podestem, obudowę wykonaną ze spieku kwarcowego oraz materiały montażowe w postaci izolacji, klejów, rur dymowych, zestawów przyłączeniowych i kompletnych okuć, które są niezbędne do prawidłowego zmontowana urządzenia grzewczego i jego właściwego funkcjonowania.

Samodzielny montaż kominka może zostać wykonany z paleniskiem:

  • otwartym – do wykonania obudowy można wykorzystać marmur, granit, klinkier lub kafle ceramiczne, dostosowując wygląd do stylistyki wnętrza. Taka konstrukcja sprzyja jednak powstawaniu znacznych strat ciepła,
  • zamkniętym – wyposażonym we wkład, który posiada znacznie lepszą sprawność grzewczą. Jest to przy tym forma bardziej bezpieczna, gdyż nie ma zagrożenia, że wypadające kawałki żarzącego się drewna zaprószą ogień. Zamknięta komora spalania pozwala także na pozostawienie ognia bez stałego nadzoru i dłuższy okres produkcji ciepła, co jest efektywniejszym ekonomicznie rozwiązaniem.

W ofercie mamy kominki przeznaczone do własnego montażu zarówno klasyczne symetryczne, jak i narożne w nowoczesnej stylistyce i wielu różnych modelach.

Kominki do własnego montażu

Podkategorie

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry