Posiadanie własnego kominka w domu to dla wielu osób spełnienie marzeń. Domowe ciepło, przytulna atmosfera i tanie ogrzanie całej powierzchni w jednym jest dzięki niemu możliwe! Ważne jest jednak zadbanie o to, aby jego instalacja była bezpieczna dla domowników. Z ogniem nigdy nie ma żartów. Kominki w naszej ofercie to w 100% produkty tworzone z materiałów najwyższej jakości. Posiadają wymagane certyfikaty oraz potwierdzenie spełnienia wymagań antysmogowych. Ponadto każdy Klient otrzymuje od nas pełną specyfikację, gdzie może sprawdzić parametry techniczne i użytkowe urządzenia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, umożliwiamy kupno kominka wraz z profesjonalnym montażem. W branży funkcjonujemy już ponad 40 lat, założyliśmy już niezliczoną ilość systemów, dzięki czemu jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu. Wiemy, jak powinien zostać prawidłowo zamontowany kominek. Zdajemy sobie sprawę, że to dość skomplikowane zadanie, dlatego tym bardziej warto postawić na kompleksową pomoc w tym zakresie.

Montaż kominków – powierz zadanie profesjonalistom!

Prawidłowy montaż kominków to specjalność firmy Kominki.pl. Cena usługi zależy od wyboru odpowiedniego sprzętu oraz stopnia skomplikowania projektu. Zajmujemy się montażem tradycyjnych kominków, jak i narożnych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z największą starannością. Każda praca wykonywana jest solidnie i odpowiedzialnie, ponieważ doskonale wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo użytkowników. Gwarantujemy, że korzystając z prezentowanych usług, podejmujecie Państwo inwestycję na wiele lat. Najlepsze jakościowo produkty oraz fachowy montaż to deklaracja skuteczności. O wysokim poziomie działań podejmowanych przez firmę Kominki.pl świadczy nieustannie poszerzające się grono zadowolonych Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z ich opiniami i wybrania nas jako solidnego wykonawcy. Spełnienie marzeń o własnym, domowym kominku nigdy nie było tak proste! Doradzimy, zamontujemy – wszystko zrobimy za Klienta! Aby uzyskać więcej informacji o naszych działaniach, zapraszamy do kontaktu.