Jesteśmy firmą z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży. Oferujemy kominki w Gdańsku i innych miastach w Polsce i za granicą. Pomagamy naszym Klientom stworzyć niepowtarzalną atmosferę we wnętrzu, pełną estetyki i ciepła. Prezentujemy rozwiązania funkcjonalne i atrakcyjne dla budżetu.

Kominki w Gdańsku – idealne do każdego wnętrza

Mamy świadomość, że gusta Klientów się różnią, dlatego dostarczamy produkty, które wpiszą się w każdy z nich. W katalogu znajdą Państwo modele o nowoczesnym designie, które doskonale pasują do wnętrz minimalistycznych i loftowych, ale też kominki o liniach nawiązujących do tradycyjnych modeli, które odnajdą się w aranżacjach klasycznych i prowansalskich. Oprócz wkładów kominkowych oferujemy także szeroki wybór pieców, obudów, biokominków, kratek, akcesoriów, urządzeń grzewczych na gaz, szkieł i piecyków na pellet. Jesteśmy tu po to, by spełniać wszelkie oczekiwania. Doskonale wiemy, na czym zależy naszym Klientom. Dlatego zapewniamy wysoką jakość wszystkich produktów, na które otrzymują Państwo dziesięcioletnią gwarancję serwisową.

Profesjonalne doradztwo i fachowy montaż kominków w Gdańsku

Nasze doświadczenie wykorzystujemy zarówno w doborze kominka odpowiedniego dla wnętrza, jak i podczas montażu. Niezwykle ważne dla komfortu mieszkańców oraz estetyki wnętrza jest dobór produktu o odpowiednich parametrach. Naszym zadaniem jest sprawdzenie możliwości pomieszczenia i dostosowanie do nich modelu w wybranym przez Państwa stylu. Bierzemy pod uwagę to, jakie ma pełnić funkcje. Możemy zapewnić, że montaż przebiegnie sprawnie i bezproblemowo. Nasi fachowcy pozostawią po sobie porządek, a zamontowany kominek już pierwszego dnia będzie mógł wnieść do wnętrza urokliwy klimat.